Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos kursiniai darbai

Etikos kursiniai darbai (23 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslo etika tarptautiniame verslo vystyme

  Įvadas. Etikos samprata. Etika kaip moralinės vertybės. Etika kaip pasekmė. Etika kaip principas. Etika kaip atsakomybė. Etika kaip moralinis aiškinimas (svarstymas). Etika kaip paklusimas moraliniam autoritetui. Etika kaip moralinio sprendimo vykdymas. Integruotos struktūros tarptautiniame versle. Tarptautiniai verslo etikos principai. Kokso (CAUX) principai. Etinės problemos versle: analizės lygmenys ir klasifikavimas. Etinių problemų kilimo ir jų analizės lygmenys. Etinių problemų klasifikavimas. Išvados.
  Etika, kursinis darbas(21 puslapis)
  2007-02-22
 • Verslo etikos būklė Lietuvoje

  Įvadas. Verslo etikos pagrindai. Verslo etikos analizė. Verslo etikos teorija. Dabartinė verslo etikos būklė. Etikos rūšys. Verslo etikos tikslų įgyvendinimo veiksmai ir priemonės. Etikos kodeksai. Etiketas versle. Santykiai su darbuotojais. Sprendimų priėmimas. Informavimas. Savanaudiškumas. Santykiai su vartotojais. Santykiai su kreditoriais, tiekėjais. Santykiai su konkurentais. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene ir viešieji santykiai. Tarptautinio verslo etiniai aspektai. Verslo etika plėtros kontekste. Verslo etikos vystymosi tendencijos ir problemos. Išvados.
  Etika, kursinis darbas(25 puslapiai)
  2007-02-12
 • Verslo etikos svarba ir problematika šiuolaikinėje ekonominėje sistemoje

  Įvadas. Verslo etikos teoriniai aspektai. Verslo etikos samprata, pagrindiniai aspektai. Verslo etikos raida. Verslo etikos principai. Verslo etikos problemos. Verslo etikos įtaka sistemai. Aplinkos apsauga ir vartotojų saugumas. Etikos įtaka marketingo sprendimams. Etika finansų veikloje. Etika tarp darbdavių ir darbuotojų. Etikos kodeksas. Socialinė atsakomybė. Etika audito veikloje. Verslo etikos reikšmės auditui analizė. Išvados.
  Etika, kursinis darbas(33 puslapiai)
  2007-08-30
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po