Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Research-Based Thematic Analysis (Frankenstein)

  Rašinys anglų kalba. Analizė remiantis tyrimu. Atsakymai į du klausimus: Kiek žmonės turi galimybių kurti ir sunaikinti? Ir kas atsakingas už mūsų žalingus mokslinius išradimus. Remtasi Frankenšteinu. How much power should humans have in their ability to create or destroy? What responsibility do we have in the way we use or abuse scientific developments?
  Etika, rašinys(2 puslapiai)
  2008-01-16
 • Rytų Europos kultūros pietinių slavų etiketas

  Įvadas. Kelios pastabos apie pietinį slavų regioną ir pietinius slavus. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Kaip geriausia žmonėms bendrauti su pasauliu? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelio stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Apranga.Metų laikai. Spalvos. Stilius. Asmens higiena. Valgiai ir gėrimai. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Susodinimas. Pakartotinės porcijos. Namuose, restorane, darbe. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Sąskaitos apmokėjimas. Transportas. Kada atvykti, ar padėti susiruošti. Dovanos. Šventės ir ne darbo dienos.Didžiausios šventės. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Korespondencija.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2009-06-30
 • S. Kirkegoro etika

  Įvadas. Svarstymo ir pasirinkimo akimirka. Estetinis ir etinis pasirinkimas. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-10-06
 • Santykių užmezgimo su pirkėjais pagrindai

  PowerPoint pristatymas. Pirmasis įspūdis. Veiksniai įtakojantys santykius su pirkėju. Išvaizda. Pardavėjo pasiruošimas. Rūpinimasis klientu.
  Etika, pristatymas(7 skaidrės)
  2008-01-02
 • Sapnai (2)

  Įvadas. Bendro pobūdžio informacija apie sapnus. Paprastieji sapnai. Telepatiniai sapnai. Transtelepatiniai sapnai. Išvados. Priedai (2).
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-03-16
 • Savanorystė Lietuvoje

  Kaip būti geru savanoriu. Kodėl reikalingi savanoriai? Kas yra savanoris? Kas gali tapti savanoriu? Kodėl žmonės dirba savanorišką darbą? Kokiais būdais galima dalyvauti savanoriškoje veikloje. Savanorių įsipareigojimai. Savanorių teisės. Savanorių centro paslaugos. Kaip įsitraukti. Tarptautinės Savanorių dienos šventimas. Pačių savanorių nuomonės. Paramos vaikams centras (Big Brothers Big Sisters Lietuva). Jaunimo psichologinės paramos centras. "Actio Catholica Patria", Kaunas.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-05-25
 • Sąžinė (2)

  Įžanga. Referato tikslai. Sąžinės kilmes istorija. Senovės ir Viduramžių filosofijos. Sąžinės veikimo funkcijos. Teisinga ir klystanti sąžinė. Sąžinė ir protas. Sąžinės saviraiška. Sąžinės savitumas. Gėda. Atgaila. Sąžinės paskirtis. Sąžinės savikontrolė. Sąžinės tobulėjimas. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2006-12-19
 • Sąžinė (3)

  Įvadas. Sąžinės samprata ir kilmė. Sąžinė kaip moralinis gebėjimas. Sąžinės kaip praktinis moralinis sprendimas. Sąžinės skirstymas. Šventasis Raštas apie sąžinės prigimtį. Sąžinės kilmės raida. Krikščionis ir Jo Sąžinė. Teisinga ir klystanti sąžinė. Sąžinės laisvė ir atsakomybė.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-09
 • Sąžinė ir tolerancija

  Sąžinė. Kas yra tolerancija? Tolerancija kaip moralės principas. Tolerancijos sritys. Religinė. Politinė. Kūrybinė. Tolerancijos ribos. Netolerancija ir jos apraiškos. Diskriminacija. Cenzūra. Neapykanta. Fanatizmas.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-09
 • Seneka "Laiškai Lucilijui" (5)

  Lucijus Anėjus Seneka "Laiškai Liucilijui". Laiškų analizė. Analizė nuo 1-20 laiško ir nuo 115-124 laiško.
  Etika, analizė(6 puslapiai)
  2009-12-16
 • Situacijos analizė

  Straipsnio "Atsakas į kritiką – smūgis žemiau juostos" (Seimo narys V.Šustauskas priminė J.Razmai jo dukters nuodėmes) analizė. Straipsnio fragmentai. Situacijos aprašymas. Situacijos analizė. Testavimas. Teisės spręsti testas. Taisyklių – įstatymų testas. Atsakomybės testas. Utilitarizmo testas. Universalumo testas. Bešališkumo testas. Išvados.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2005-07-18
 • Situacijos analizė (2)

  Straipsnių: "Žemdirbius pasotino valdžios pažadai" ir "Žemdirbius apraminusi valdžia nesuranda pinigų" analizė. Straipsnių fragmentai. Situacijos aprašymas. Situacijos analizė. Testavimas: Teisės spręsti testas; Taisyklių – įstatymų testas; Atsakomybės testas; Utilitarizmo testas; Universalumo testas; Bešališkumo testas. Išvados.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2005-07-18
 • Situacijos analizė: "Atlyginimai vokeliuose"

  Įvadas. Situacijos analizė. Kokia pagrindinė moralinė problema. Kas yra dalyviai? Kas turi priimti sprendimą? (kieno užduotis ar pareiga nuspręsti?) Kokios informacijos man reikia? Kokius argumentus galima pateikti? (surūšiuokite argumentus "už" ir "prieš", interpretuokite argumentus kaip: orientuotus į principus arba pasekmes.) Kokia mano išvada? Kaip aš jaučiuosi? Išvados.
  Etika, analizė(6 puslapiai)
  2008-11-14
 • Situacijos etinė analizė

  Bendravimo tikslas. Geros manieros. Darbo santykiai. Situacijos etinė analizė.
  Etika, analizė(3 puslapiai)
  2005-09-30
 • Socialinė atsakomybė ir verslo etika

  Įvadas. Teorinė dalis. Socialinė atsakomybė. Socialinė darbuotojų atsakomybė. Socialinė klientų, konkurentų ir tiekėjų atsakomybė. Verslo etika. Etiški sprendimai ir jų priėmimas įmonėse. Verslo etikos institucionalizavimas. Etikos kodeksai. Socialinė atsakomybė ir verslo etika Lietuvoje. Tiriamoji dalis. Etinė refleksija. Amžius ir etinės refleksijos lygis. Neetiški poelgiai darbovietėje ir jų vertinimas. Neetiškos elgsenos atvejų pateisinimas. Patikimumo pokyčiai versle. Etiško elgesio versle nauda. Verslininkystės etinis įvaizdis. Neetiškų poelgių reguliavimo priemonės. Išvados.
  Etika, kursinis darbas(24 puslapiai)
  2007-01-22
 • Socialinė atsakomybė ir verslo etika Lietuvoje

  Socialinė atsakomybė ir verslo etika. Kokia ji Lietuvoje? Įvadas. Įmonių socialinė atsakomybė. Įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) koncepcija. Įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) politikos liečiamos sferos. Įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) privalumai ir trūkumai. Įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) nauda ir kaštai skirtingoms suinteresuotųjų asmenų grupėms. Įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) skirtumai didelėse bei mažose ir vidutinėse įmonėse. Įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) ataskaitos. Verslo etika. Verslo etikos koncepcija ir etiniai verslo aspektai. Verslo etikos struktūra. Verslininko etikos kodekso nuostatos. Verslo etikos privalumai ir trūkumai. Verslo etinio lygio kėlimo priemonės įmonėje. Įmonių socialinė atsakomybė ir verslo etika Lietuvoje. Tarptautinis kyšininkavimas (trumpa tyrimo analizė). Išvados.
  Etika, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2008-11-14
 • Socialinė etika

  Etninių problemų klasifikacija. Organizacijoje yra skiriami šie konfliktai. Konfliktų priežastys. Asmenys atsidūrę konfliktinėje situacijoje turi šias galimybes. Organizacijoje kylantys konfliktai dažniausiai sprendžiami struktūriniais metodais. Vadybinės etikos, vadybinio darbo kultūros pagrindiniai reikalavimai. Pagrindiniai socialinio darbo etikos principai ir vertybės. Pagrindiniai socialinio darbo etikos principų ir vertybių apibūdinimai. Socialinė etika. Subsidiarumas. Solidarumas. Teisingumo rūšys. socialinis teisingumas. Valstybinės pareigos gyventojų atžvilgiu ir atvirkščiai. Socialinė parama.
  Etika, špera(8 puslapiai)
  2008-10-29
 • Socialinio darbo etika, jos svarba

  Įvadas. Socialinio darbo esmė ir realizavimas. Socialinio darbo etika, jos svarba. Komunikacija ir bendravimas. Pagrindiniai socialinio darbo principai. Individualaus darbo užduotys. Socializacija – socialinės patirties įsisavinimas. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-05
 • Socialinio darbo situacijų sprendimas

  Situacija: "Puolusio angelo" demaskavimas. Situacijos faktai. Etinės problemos. Alternatyvos. Galimi suinteresuotieji. Alternatyvų etiškumas. Praktiniai apribojimai. Veiksmai, kurie turėtų sekti.
  Etika, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-12-04
 • Socialinio darbuotojo etikos kodeksas

  Įvadas. Etikos problema mūsų kultūroje filosofiniu požiūriu. Socialinio pedagogo profesija. Lietuvos socialinių darbuotojų etikos kodeksas ir jo analizė. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2007-12-16
Puslapyje rodyti po