Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos referatai

Etikos referatai (344 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Socialinio darbuotojo etikos kodeksas

  Įvadas. Etikos problema mūsų kultūroje filosofiniu požiūriu. Socialinio pedagogo profesija. Lietuvos socialinių darbuotojų etikos kodeksas ir jo analizė. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2007-12-16
 • Sokrato gyvenimas ir jo etinės pažiūros

  Sokrato gyvenimas. Sokrato etinės pažiūros. Žinojimas – didžiausia dorybė. Dorybės sąvokos turinys ir etinė prasmė. Ar dorybės išmokstama? Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-21
 • Sokrato gyvenimas ir mirtis etiniu požiūriu

  Įvadas. Sokrato gyvenimas ir mirtis etiniu požiūriu. Sokrato gyvenimas. Filosofinio požiūrio formavimasis. Sokrato narsa ir vedybinis gyvenimas. Sokrato vaidmuo politikoje. Sokrato teismas ir jo elgesys etiniu požiūriu. Sokrato likimo nuosprendis ir etinis elgesys paskutinėmis akimirkomis. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-01-08
 • Stalo įrankiai ir serviravimas

  Įvadas. Staltiesės ir servetėlės. Lėkštės. Stalo įrankiai. Kaip taisyklingai padėti šakutę ir peilį įpusėjus ar baigus valgyti. Taurės. Taurių skirstymas ir jų naudojimas. Stalo dekoracijos. Stalo serviravimo taisyklės ne visomis progomis vienodos. Pusryčių stalas. Vakarienės stalas. Taisyklės švediškam stalui. Diskusiniai klausimai. Išvados. Santrauka.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2010-02-09
 • Stasio Šalkauskio mintys

  Stasio Šalkauskio mintys apie socialinį darbą. Ugdymo esmė ir savybės. Ugdymo tikslai ir idealai. Visuomeninio auklėjimo veiksniai.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-10-02
 • Stasys Šalkauskis: dorovinio ugdymo tikslai, uždaviniai bei priemonės

  Įvadas. Dorinimo tikslai. Tolimesni ir artimesni dorinimo tikslai. Objektyviniai ir subjektyviniai dorinimo tikslai. Tiesioginiai ir netiesioginiai gyvenimo tikslai. Formaliniai dorinimo uždaviniai. Dorinis asmuo. Būdo lavinimas. Sąžinės auklėjimas. Dorinimo sąlygos bei priemonės. Dorinimo sąlygos. Dorinimo priemonės. Specialieji dorinimo veiksniai. Auklėjimas tvardymuisi. Seksualinis auklėjimas. Visuomeninis auklėjimas. Apibendrinimas.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-12-03
 • Stoikų etika

  Įvadas. Stoikų etikos bruožai trumpai. Filosofija. Stoikai apie dorybę. Gėris ir blogis. Visuomeniška žmogaus prigimtis. Nuolankumas likimui. Dorovinis tobulėjimas.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2005-12-13
 • Suomių savybės

  Į-anga. Suomių savybės. Suomių stiprybės. Suomių silpnybės. Pagrindinės suomių kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Verslo kalba ir pagrindiniai posakiai. Pirmasis kontaktas. Supažindinimas ir susitikimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Valgymas ir gėrimas. Bendravimo būdas. Tinkamos ir netinkamos pokalbio temos. Tonas, gestai bei kalbėsena. Žvilgsniai ir emocijos. Dalykiškumas. Orientacija į dalykinius reikalus. Punktualumas. Apranga. Bendravimas vadovaujant. Prekybos prezentacija. Derybų stilius ir verslo etika. Patarimai kaip sutarti su suomiais. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2007-02-20
 • Šalkauskis apie dorovinį ugdymą

  Įvadas. Dorinimo tikslai. Formaliniai dorinimo uždaviniai. Dorinimo sąlygos bei priemonės. Dorinimo veiksniai. Kai kurie specialieji dorinimo uždaviniai. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2007-01-24
 • Šeimos etika

  Įvadas. Šeimos etika. Abipusė sutuoktinių pagarba. Sąžinė, pareiga, atsakomybė. Nuoširdumas, pasitikėjimas, ištikimybė. Išvados.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2006-10-02
 • Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi

  Verslo komunikacijos ir etikos dalyko referatas. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Sėkmingas bendravimas. Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi. Domėjimasis kitais žmonėmis. Šypsenos įtaka. Žmogaus vardo reikšmė ir svarba. Būkite geras klausytojas. Kaip žmonės sudominti. Kaip padaryti, kad patiktumėte žmonėms iš karto ir nepakliūti į bėdą. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2012-03-08
 • Šiuolaikinės moters verslininkės įvaizdis

  Įvadas. Moteris žmonijos istorijoje. Moters verslininkės įvaizdis. Moteris verslininkė. Moteris vadovė. Moterų patirtis darbo rinkoje. Stereotipinės vyrų mintys apie moterį vadovę. Moteris – šeimos ekonomikos ir finansų ministrė. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-11-29
 • Tarnybinė apranga

  Įvadas. Aprangos svarba darbe. Darbo drabužių stiliai. Moteriška apranga. Patarimai kaip rengtis moterims. Aksesuarai ir papuošalai. Vyrų apranga. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-21
 • Tarnybos etika

  Įvadas. Temos aktualumas. Temos problema. Tikslas. Uždaviniai. Objektas. Tyrimo metodai. Tarnybos etika. Darbo etika. Vadovų etika. Etikos problemos, kylančios dėl organizacijos ir darbuotojų interesų skirtingumo ar nesutarimo. Moralė ir etika. Tarptautinis tarnybinis etiketas. Specifinės elgesio normos. Kasdieninis elgesys įstaigoje. Kaip bendrauti darbe. Žodynas. Pokalbis telefonu. Kas tinka ir kas ne kalbant telefonu. Tarnybinis susirašinėjimas. Kiek rašyti. Kaip gerai parašyti tarnybinį laišką. Darbas su kitais. Įmonių santykiai su vartotojais. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2006-10-04
 • Tarnybos ir verslo etika

  Įvadas. Tikslas: pažinti verslo etikos pagrindus, kurie įtakoja tarnybos ir verslo etiką. Suprasti bendravimo su žiniasklaida ypatumus. Tarnybos ir verslo etika. Etika versle ir tarnyboje. Etikos kodeksai. Kasdieninis elgesys ir bendravimas tarnyboje. Elgesio ir bendravimo etika tarnyboje. Vadovo etika tarnyboje. Bendravimo raštu etika. Bendravimas su žiniasklaida. Išvados.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2010-04-22
 • Tarpkultūrinė komunikacija (2)

  Kodėl tarpkultūrinė komunikacija turi būti aktuali vadybininkui? Teorinis temos pagrindimas. Tarpkultūrinė komunikacija. Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių ugdymas. Kultūrų komunikavimas. Kultūrinis kontekstas. Efektyvaus komunikavimo kliūtys. Komunikavimo etika. Pavyzdys. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-25
 • Tarpkultūrinė komunikacija Vokietijoje

  Įvadas. Trumpai apie Vokietiją. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Korespondencija. Dovanos. Maistas ir gėrimai. Apranga. Kūno kalba. Kalbėsena, emocijos, žvilgsniai. Moterys ir verslas. Vokiečių požiūris į kitas kultūras. Formalūs ar neformalūs? Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-29
 • Tarpkultūriniai skirtumai. Rusija

  Rusijos bendra charakteristika. Veiksniai, sąlygojantys tarpkultūrinius skirtumus. Derybos su rusais. Asmeniniai santykiai. Verslo protokolas ir etiketas. Rusų derybų stilius.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-25
 • Tarpkultūriniai skirtumai. Vokietija

  Referatas "Kaip elgtis svečioje šalyje?". Tarpkultūriniai skirtumai tarp Lietuvos ir Vokietijos. Kaip elgtis svečioje šalyje? Orientacija į dalykinius reikalus ir orientacija į tarpusavio santykius. Formalios ir neformalios verslo kultūros: statusas, hierarchija, valdžia bei pagarba. Griežtai ir laisvai traktuojančios laiką kultūros. Neverbalinis elgesys versle: ekspresyvios ir santūrios kultūros. Pagrindinių patarimų, kurie tinka visur ir visada. Iš to, kas pasakyta, galima padaryti tokias išvadas.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-09-19
 • Tarpkultūrinio bendravimo etika

  Įvadas. Tarpkultūrinio bendravimo samprata. Tarpkultūrinis bendravimas versle. Tarpkultūrinio bendravimo įtaka verslui. Tarptautinio verslo etiketas. Tarpkultūrinio bendravimo skirtumai. Tarpkultūrinis bendravimas kitose srityse. Situacijos. Išvados.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2007-10-10
Puslapyje rodyti po