Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi

Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Verslo komunikacijos ir etikos dalyko referatas. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Sėkmingas bendravimas. Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi. Domėjimasis kitais žmonėmis. Šypsenos įtaka. Žmogaus vardo reikšmė ir svarba. Būkite geras klausytojas. Kaip žmonės sudominti. Kaip padaryti, kad patiktumėte žmonėms iš karto ir nepakliūti į bėdą. Išvados.

Ištrauka

Sėkmingas bendravimas yra svarbi mūsų visaverčio gyvenimo dalis, džiaugsmo ir gerų emocijų šaltinis. Mokėjimas ir gebėjimas bendrauti dyddžiąją dalimi lemia mūsų sekmę ne tik bendravime, bet ir daugelyje profesinės veiklos sryčių. Benraudami mes patenkiname daug poreikių kurie praskaidrina mūsų gyvenimą.
Visi mes esame socialus žmonės, norime dėmesio, šylumos, maisto, meilės, pripažinimo, bendravimo. Norime patikti žmonėms, turėti daug draugų ir daryti jiems įtaką. Tačiau dažnas net nesuvokia kaip tai sunku padaryti, kaip tai reikia daryti ir kiek daug reikia įdėti pastangų tam pasiekti.
Drabo objektas: būdai kaip tapti mėgstamu žmogumi.
Darbo tikslas: išnagrinėti būdus kaip tapti mėgstamu žmogumi.
Darbo uždaviniai:
1. Apžvelgti informacijos šaltinius.
2. Išanalizuoti sėkmingą bendravimą.
3. Pateikti būdus kaip tapti mėgstamu žmogumi.


Rengiant darbą naudojau trys informacijos šaltinius tai " Bendravimo psichologija ", " Bendravimo pagrindai " ir D. Karnegis " Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms ". Visose knygose yra mokoma kaip bendrauti su kitais žmonėmis.
" Bendravimo psichologija " tai vadovėlis kuris moko kaip bendrauti. Joje yra aprašomas bendravimo menas, kaip išmokti sėkmingai bendrauti. Vadovėlio antrame skyriuje yra mokoma, kad reikia pradėti nuo saves , nuo savo įvaizdžio, savęs pažinimo atsiveriant, savigarbos norint pradėti bendrauti ir patikti kitiems. Skyriuje " Gyvenime kaip scenoje " aprašomi socialiniai vaidmenys, asmens tapatumas.
" Bendravimo pagrindai " knygoje yra mokomą kaip save pažinti ir tam pateikiamos įvairios užduotys. Savęs pažinimo skyriuje aptariami jausmai ir emocijos, jų svarba ir įtaka. Skyriuje " Saves pristatymas kitiems ir kitų supratimas išaiškinama, nuo ko priklauso kito asmens suvokimas, kaip ir kokiu mus mato kiti žmonės. Trečiam skyriuje aptariama tarpusavio suvokimo svarba bendravimo procesui, kas dalyvauja bendravimo procese, kas jį sudaro, kokie yra bendravimo būdai ir ypatybės. Ketvirtame skyriuje Aprašomi konfliktai, kokie jie buna, dėl ko dažniausiai kyla ir kokie yra sprendimo būdai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasEtikos referatas
KategorijaEtika
TipasReferatai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis19.9 KB
Autoriusjulija
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas6
Mokytojas/DėstytojasJ. Bačinskas
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sesi budai tapti megstamu zmogumi [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 9 puslapiai 
  • Žemaitijos kolegija / 6 Klasė/kursas
  • J. Bačinskas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą