Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos referatai

Etikos referatai (344 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • "Sąmoningi" ir "nesąmoningi" žmogaus veiksmai Aristotelio etikoje

  Įvadas. Veiksmo filosofija. Racionalus pasirinkimas. Žmogiškojo veiksmo prigimtis. Ydos ir dorybės. Žmonių dorovinis elgesys. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2007-01-24
 • A. Narbekovas "Bioetika"

  Andriaus Narbekovo knygos "Bioetika" apžvalga. Įvadas. Bioetikos sampratos, principų ir metodologijų analizė. Bioetikos sąvoka. Etiškumo vertinimo metodologijos. Etikos principai ir etinės teorijos. Dirbtinis apvaisinimas. Žmogus – asmuo nuo prasidėjimo momento. Dirbtinio apvaisinimo sąvoka. Dirbtinis apvaisinimas prieš. Mano nuomonė. Išvados.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2007-11-27
 • Abortai (3)

  Įvadas. Abortų bausmės senovės istorijoje. Abortų pagrindinės priežastys. Abortų rūšys. Abortų pasekmės moteriai. Bažnyčios požiūris į abortus. Katalikai apie abortus. Moralinio sprendimo dėl aborto tvarka. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-03
 • Abortai (4)

  Abortas. Abortai. "Jei mes priimame šią logiką, kad nelaukiamumas yra geras pateisinimas abortui, tai tada mes visi turime būti nužudyti.". Seni žmonės taip pat nepageidaujami savo vaikų ir visuomenės. Ar tai reiškia kad ir jie turi būti nužudyti? Kitoks požiūris. Milijonai vaikų kasmet nužudomi įsčiose dėl šios vyraujančios filosofijos. Statistika. Gimdymai ir abortai. Abortų skaičius. Abortai 2000 metais. Abortų rūšys.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2006-04-05
 • Abortai (6)

  Abortų rūšys. Poabortinis sindromas. Psichologinės aborto pasekmės. Pseudoargumentai žudyti. Medicininiai. Pavojus fizinei motinos sveikatai. Grėsmė psichinei motinos sveikatai. Išsigimimai. Kraujomaiša. Socialiniai-ekonominiai. Persidauginimas. Sunkios sąlygos. Moteris - ne ,,gimdymo mašina''. Geriau negimti, nei visą gyvenimą kentėti. Teisiniai. Sulaiko kriminalinius. Moters teisė į savo kūną. Moters teisė pasirinkti. Draudimais nieko nepasieksim. Etiniai. Iš dviejų blogybių reikia pasirinkti mažesnę. Nenorimas vaikas. Išprievartavimas. Nuodija šeimos laimę.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2006-05-15
 • Administravimo etika

  Vadyba. Vadovavimas. Kuo žmogus laikomas, tuo ilgainiui ir tampa. Žmonės dažniausiai elgiasi taip, ko kiti iš jų laukia. Žmonių elgesys. Etika ir etiketas. Bendravimas ir ryšiai. Organizacijos vadovybė: valdžia ir asmeninė įtaka. Turizmo versle valdymas. Vadovo teisės organizacijoje. Praktinės problemos. Konfliktinė situacija.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2007-05-17
 • Advokato profesinės etikos pagrindinės nuostatos

  Profesija "Advokatas". Drausmės pažeidimų rodikliai. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2005-12-28
 • Ajeris apie etikos ir teologijos kritiką

  Įvadas. A. Ajerio empirinės hipotezės. Etikos sistema. Etikos filosofams nagrinėjamas rūpimas klausimas. Apie etikos ir empirines sąvokas. Kur vartojami etikos terminai?Moralinė sistema. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-27
 • Alkoholio vartojimo kultūra

  Įvadas. Alkoholis ir kultūra. Alkoholio vartojimo tendencijos Europoje. Girtumo stadijos bei žmonių klasifikavimas pagal alkoholio vartojimo pobūdį. Alkoholio vartojimo teigiamos bei neigiamos savybės organizmui bei socialinei aplinkai. Alkoholio suvartojimo statistika Lietuvoje. Naujausių tyrimų išvados apie alkoholio poveikį organizmui. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2006-11-10
 • Amoralus, bet meniškas: apie etikos ir estetikos santykį (2)

  Įvadas. Moralė mene. Etikos ir estetikos santykis. Kas yra estetika? Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-29
 • Antikinis kinizmas ir šiuolaikinis cinizmas

  Antikinis kinizmas. Kinizmo atsiradimas antikos etikoje. Pagrindinės kinizmo idėjos ir principai. Šiuolaikinis cinizmas. Šiuolaikinis cinizmas – kinizmo tąsa ar atskira etinė ideologija? Bendrosios žinios apie cinizmą. Šiuolaikinio cinizmo rūšys. Išvados. Antique and modern cynicism: point of distinction.
  Etika, referatas(21 puslapis)
  2006-05-18
 • Aplinkosauginė etika

  Ekologinė etika, kaip dorovės teorija. Ekologinės etikos samprata. Ekologinės etikos filosofinės ištakos ir vystymasis. Šiuolaikinė ekologinė etika ir jos nagrinėjamos problemos. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2008-03-26
 • Ar platoniškosios meilės samprata sutampa su krikščioniškąja meilės samprata?

  Įvadas. Meilės samprata Platono filosofijoje. Krikščioniškoji meilės samprata. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-10-07
 • Ar surasime priešnuodį nuo smurto viruso?

  Ar surasime priešnuodį nuo smurto viruso? Susirūpinta smurto kultu. Agresijos šaknys. Beržinės košės skonis. Visuomenės poveikis. Įgimta agresija? Konstruktyvumas - priešnuodis nuo viruso. Agresija ir baimė. Kaip apsaugoti vaikus nuo prievartos ir smurto. Ką Jūs žinote apie vaikus ir smurtą? Nėra pasiteisinimų dėl smurto prieš vaikus niekur ir niekada! Ką jūs galite padaryti. Smurtas mokykloje. Jei Jūsų vaikas užpuolikas… Smurtas bendruomenėje. Tėvai gali išspręsti daugelį problemų. Teigiamas auklėjimas. "Berniukai liks berniukais". Žaislai ir žaidimai. Vaikai ir televizija. Stenkitės išsaugoti taiką. Mokykite vaikus gerbti kitus. Pasitikėkite vaikais. Mokykite vaikus ginti savo teises. Klausykimės vaikų.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2005-12-04
 • Aristotelio etika

  Įvadas. Aristotelio etika. Eudaimonia. Aukso vidurys. Teisingumas. Teorinė ir praktinė išmintis. Racionalumas.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-05
 • Aristotelio etiniai bruožai

  Įvadas. Apie Aristotelį. Aristotelio etika. Eudaimonia – aukščiausiasis gėris. Būdo dorybės kaip jausmų vidurys. Narsa. Saikingumas. Dosnumas ir iškilnumas. Didybė. Draugiškumas ir sąmojingumas. Teisingumas – politinė dorybė. Kontempliacija. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2006-10-20
 • Aristotelio ugdymo teorija

  Įvadas. Kūnas ir siela. Vaikų auklėjimas. Proto ir kūno lavinimas. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-01-24
 • Aristotelis - etikos pradininkas

  Aristotelio gyvenimas. Aristotelio dorybių etika. Aristotelio etika ir politika dorovės vienovės aspektu. Platono ir Aristotelio etika.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-08
 • Asmeninė ir viešoji moralė

  Įvadas. Kas tai yra moralė? Viešojo administravimo etika ir vertybės. Viešojo sektoriaus tarnautojas. Kai viešoji ir asmeninė moralė nesutampa. Išvados.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-18
 • Atsakomybė ir pasitikėjimo dorybė

  Atsakomybė. Moralinė atsakomybė. Moralinė įmonės atsakomybė. Verslo etikos būklė Lietuvoje. Moralinė atsakomybė Lietuvoje. Organizacijos socialinės atsakomybės istorinė raida. Organizaciją sudarančių grupių moralinė atsakomybė. Organizacijos moralinė ir socialinė atsakomybė. Socialinė įmonės atsakomybė. Ekonominė įmonės atsakomybė. Juridinė įmonės atsakomybė. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2005-05-23
Puslapyje rodyti po