Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Tarnybos etika

  Įvadas. Temos aktualumas. Temos problema. Tikslas. Uždaviniai. Objektas. Tyrimo metodai. Tarnybos etika. Darbo etika. Vadovų etika. Etikos problemos, kylančios dėl organizacijos ir darbuotojų interesų skirtingumo ar nesutarimo. Moralė ir etika. Tarptautinis tarnybinis etiketas. Specifinės elgesio normos. Kasdieninis elgesys įstaigoje. Kaip bendrauti darbe. Žodynas. Pokalbis telefonu. Kas tinka ir kas ne kalbant telefonu. Tarnybinis susirašinėjimas. Kiek rašyti. Kaip gerai parašyti tarnybinį laišką. Darbas su kitais. Įmonių santykiai su vartotojais. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2006-10-04
 • Tarnybos ir verslo etika

  Įvadas. Tikslas: pažinti verslo etikos pagrindus, kurie įtakoja tarnybos ir verslo etiką. Suprasti bendravimo su žiniasklaida ypatumus. Tarnybos ir verslo etika. Etika versle ir tarnyboje. Etikos kodeksai. Kasdieninis elgesys ir bendravimas tarnyboje. Elgesio ir bendravimo etika tarnyboje. Vadovo etika tarnyboje. Bendravimo raštu etika. Bendravimas su žiniasklaida. Išvados.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2010-04-22
 • Tarpkultūrinė komunikacija (2)

  Kodėl tarpkultūrinė komunikacija turi būti aktuali vadybininkui? Teorinis temos pagrindimas. Tarpkultūrinė komunikacija. Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių ugdymas. Kultūrų komunikavimas. Kultūrinis kontekstas. Efektyvaus komunikavimo kliūtys. Komunikavimo etika. Pavyzdys. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-25
 • Tarpkultūrinė komunikacija Vokietijoje

  Įvadas. Trumpai apie Vokietiją. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Korespondencija. Dovanos. Maistas ir gėrimai. Apranga. Kūno kalba. Kalbėsena, emocijos, žvilgsniai. Moterys ir verslas. Vokiečių požiūris į kitas kultūras. Formalūs ar neformalūs? Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-29
 • Tarpkultūriniai skirtumai. Rusija

  Rusijos bendra charakteristika. Veiksniai, sąlygojantys tarpkultūrinius skirtumus. Derybos su rusais. Asmeniniai santykiai. Verslo protokolas ir etiketas. Rusų derybų stilius.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-25
 • Tarpkultūriniai skirtumai. Vokietija

  Referatas "Kaip elgtis svečioje šalyje?". Tarpkultūriniai skirtumai tarp Lietuvos ir Vokietijos. Kaip elgtis svečioje šalyje? Orientacija į dalykinius reikalus ir orientacija į tarpusavio santykius. Formalios ir neformalios verslo kultūros: statusas, hierarchija, valdžia bei pagarba. Griežtai ir laisvai traktuojančios laiką kultūros. Neverbalinis elgesys versle: ekspresyvios ir santūrios kultūros. Pagrindinių patarimų, kurie tinka visur ir visada. Iš to, kas pasakyta, galima padaryti tokias išvadas.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-09-19
 • Tarpkultūrinio bendravimo etika

  Įvadas. Tarpkultūrinio bendravimo samprata. Tarpkultūrinis bendravimas versle. Tarpkultūrinio bendravimo įtaka verslui. Tarptautinio verslo etiketas. Tarpkultūrinio bendravimo skirtumai. Tarpkultūrinis bendravimas kitose srityse. Situacijos. Išvados.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2007-10-10
 • Tarpkultūrinis bendravimas: Prancūzija

  Įvadas. Derybos su prancūzais. Verslo kalba. Pirmasis kontaktas. Požiūris į laiką. Hierarchija ir statusas. Verslo protokolas ir etiketas. Bendravimo stilius. Drabužiai.
  Etika, analizė(9 puslapiai)
  2006-11-13
 • Tarptautinio bendravimo etiketas

  Įvadas. Svarbiausi komunikacijos su verslo partneriais aspektai. Vizitinių kortelių teikimas. Dovanų teikimas partneriui. Susirašinėjimas su užsienio partneriais. Svarbiausi derybų su užsienio partneriais bruožai. Padėties šeimininkai amerikiečiai. Išradingi, tačiau neryžtingi anglai. Vokiečių racionalumas. Japoniškos derybos per tarpininkus. Detalus projekto nagrinėjimas Kinijoje. Rusiškas atsargumas. Išvados.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2010-04-12
 • Tarptautinio verslo etika

  Įvadas. Tarptautinis verslas. Tarptautinės prekybos teorijos. Tarptautinės kompanijos prigimtis. Multinacionalinės kompanijos Lietuvoje. Kultūrinės įtakos. Interviu 1. Interviu 2. Interviu 3. Analizė. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2008-01-14
 • Teisminė etika

  Įvadas. Teisminės etikos samprata. Teisminio ginčo sprendimo apibūdinimas. Išvados.
  Etika, namų darbas(10 puslapių)
  2007-04-18
 • Televizijos diskusijų laidos stebėjimas ir analizė: "Tegul sau šneka" per OPT

  Įvadas. Susipažinimas su laida. Diskusijoje dalyvavo 5 žmonės. Laidos tema. Stebimojo analizė. Asmens elgesio televizijos diskusijų laidoje analizės protokolas. Išvados.
  Etika, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-02-23
 • Tėvų ir vaikų tarpusavio santykiai

  Samprotaujamojo tipo rašinys: vaikų ir tėvų tarpusavio santykių problema. Vaikai šeimoje. Tėvų meilė vaikams. Vaikų padėtis šeimoje. XX amžiaus vaikų ir tėvų santykiai pagal papročius. Dukters išleidimas už vyro. Vaikų elgesys su senais tėvais.
  Etika, analizė(3 puslapiai)
  2009-01-29
 • Tobulas profesinis elgesys

  Įvadas. Tobulas profesinis elgesys. Oficialūs pasisveikinimas, susipažinimas. Protokolo reikalavimai automobilyje pokalbyje telefonu. Protokolo reikalavimai neformalioje aplinkoje. Protokolo reikalavimai: įvaizdžiui, kūno kalbai. Geras tonas su kolegomis ir darbuotojais. Išvados.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2007-12-05
 • Tobulėjimas

  Tobulėjimas vakarų kultūroje. Išmintis. Aristotelis. Platonas. Pareiga. Markas Aurelijus. Imanuelis Kantas. Atlaidumas. Sokratas. Kančia. Epikūras. Seneka. Laisvė. Tobulėjimas rytų kultūroje. Konfucijus. Lao Dze. Išvados.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-10
 • Tolerancija (3)

  Įvadas. Tolerancijos idėjos istorinė raida. Tolerancijos objektų sritis. Tolerancijos sąlygos. Ką toleruojame? Tolerancijos sritys. Religinė tolerancija. Politinė tolerancija. Kūrybinė tolerancija. Išvados.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2006-11-22
 • Tolerancija (5)

  PowerPoint pristatymas. Ar mes galime įveikti netoleranciją, abejingumą? Tolerancija. Europos Sąjungos (ES) ir Lietuvos gyventojų manymu paplitusi diskriminacija. Lietuvos įstatymai ginantys lygias galimybes. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba. Apskritys, iš kurių gauti skundai dėl nelygių galimybių. Skundų tematika. Švietimo įstaigos. Darbdavys privalo. Prekių ar paslaugų pardavėjas bei gamintojas privalo. Lietuva žengia tolerancijos link. Lygių galimybių plėtros centras. Lietuvos žmogaus teisių centras (LŽTC). Všį Visagino tautinių kultūrų centras. Tolerancijos metai 2007. "Alternatyva 2006 — Tolerancija". Tarptautinės tolerancijos dienos renginys. Tolerancijos tyrimas Lenkijoje. Tolerancijos barometras.
  Etika, pristatymas(22 skaidrės)
  2008-06-26
 • Tolerancija (6)

  Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Tolerancijos sąvoka. Tolerantiškas žmogus. Tolerancija kaip bendravimo principas. Bendravimas šeimoje. Doroviniai šeimos bendravimo principai. Tolerancija. Pagrindinės netolerancijos apraiškos. Tolerantiška ar ne yra mūsų visuomenė? Mokinių tarpusavio santykiai. Molėtų gimnazijos moksleivio tolerancijos kodekso projektas. Išvados. Priedai (2). Darbas iliustruotas diagramomis.
  Etika, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2008-09-08
 • Tolerancija (7)

  Įvadas. Trumpa tolerancijos istorija. Termino tolerancija reikšmės. Tolerancijos apibrėžimas kitose kalbose. Tolerancijos idėja. Tolerancijos objektai. Tolerancijos sritys. Politinė tolerancija. Moralinė tolerancija. Socialinė tolerancija. Religinė tolerancija. Lietuviška tolerancija. Lietuvių tolerantiškumo tyrimas. Tolerancijos ribos. Išvados. Diskusija.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2008-09-17
 • Tolerancija (8)

  Lietuvių kalbos rašinys apie toleranciją. Etikos rašto darbas.
  Etika, rašinys(3 puslapiai)
  2008-12-04
Puslapyje rodyti po