Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos referatai

Etikos referatai (344 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Verslo etika tarp vadovo ir jo pavaldinių

  Įvadas. Etiketas ir kasdieninis elgesys organizacijose. Valdžia ir pavaldumas. Etinės vadovų ir pavaldinių pareigos. Nuo ko prasideda vadovo ir pavaldinio bendravimas. Humoras ir šypsena. Vadovo elgesio manieros. Vadovo žodis ir autoritetas. Klausymasis. Neverbalinė kalba. Motyvavimas, reiklumas ir kontrolė. Pagyrimai. Kritika. Konfliktai tarp vadovo ir pavaldinio. Išvados ir pasiūlymai.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2006-09-18
 • Verslo etika: "Panevėžio energetika"

  Įvadas. Verslo etika teoriškai. Verslo etikos samprata. Verslo etikos raida. Verslo etikos principai. Etikos kodeksas. Valdymo sprendimų etiškumas. Etinių klausimų lygiai. Etinių sprendimų priėmimas organizacijoje. Išvados. Verslo etika įmonėje "Panevėžio energetika". Apie įmonę. Istorija. Veikla. Gamybos rodikliai. Įmonės struktūra. Etikos kodeksas. Darbuotojai. Klientai, tiekėjai, rangovai ir verslo partneriai. Verslo skaidrumas. Interesų konfliktas. Dovanos, pramogos ir kyšininkavimas. Bendrovės turto apsauga ir naudojimas. Verslo priežiūra. Konfidenciali informacija. Sveikata, saugumas ir aplinkosauga. Taisyklių laikymasis. Atskaitomybė. Išvados.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2007-03-19
 • Verslo etika: IĮ "Ežero krantas"

  Įvadas. Trumpa įmonės istorija. SWOT analizė. Projekto tikslai ir uždaviniai. Organizacijos struktūra. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Darbo apibendrinimas. Įmonės vidinė komunikacija. Išorinė įmonės komunikacija. Pasiūlymai. Išvados.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-11-25
 • Verslo etikos funkcionalumas

  Įvadas. verslo etikos istorija. Etikos istorinė evoliucija. Verslo etika – nauja mokslo disciplina. Nauja pasaulėžiūra. Etikos kodeksai. Etikos kodeksai humanizuoja verslą. Pirmaeiliai kodeksų tikslai. Etikos funkcionalumas. Etikos valdymas". Ekonomikos ir etikos sąsaja. Situacija Lietuvoje. Verslo etikos analizė įmonėse. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2011-05-08
 • Verslo etikos problemos privačioje įmonėje

  Įvadas. Dėstymas. Kas yra verslas. Ar verslas gali būti doras. Dažniausiai pasireiškiantys neetiško elgesio atvejai. Išvados. Priedai (1). Darbas iliustruotas grafikais.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2008-01-15
 • Verslo etikos taisyklių "laužymas" "VP Market" prekybos centruose

  Įvadas. "VP Market" apžvalga. "VP Market" verslo etika. "VP Market" etika su darbuotojais. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2007-03-05
 • Verslo ir etikos ryšys

  Įvadas. Dorovinių principų ir poelgių darna. Konkurencijos etika. Verslininko etinis kodeksas. Išvados.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2008-12-22
 • Verslo komunikacija ir etika

  Įžanga. Plungės rajono policijos komisariatas Lietuvos policijos sistemoje. Policijos komisariato struktūros ir valdymas. Komunikacija policijos komisariate. Išorinė policijos komisariato komunikacija. Policijos komisariato struktūros ir komunikacijos gerinimo perspektyvos. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2005-12-12
 • Verslo moralinės vertybės Baltijos regione

  Lietuva. Bendravimo būdai. Aprangos reikalavimai. Latvija. Elgsenos ir manierų ypatumai. Aprangos reikalavimai. Lenkija. Elgsena. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Darbo kultūra. Rusija. Tinkamos ir netinkamos temos. Darbo kultūra. Estija. Rizika. Fizinis artumas ir laikysena. Susitikimas ir sveikinimas. Kreipimosi formos. Apranga. Suomija. Temos. Apranga. Vokietija. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Verslininkų drabužiai. Darbo kultūra.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-12-08
 • Verslo socialinė ir moralinė atsakomybė

  Įvadas. Verslo moralinė atsakomybė. Moralinė atsakomybė Lietuvoje. Verslo socialinė atsakomybė. Verslo socialinės atsakomybės koncepcija ir jos raida. Organizacijos socialinės atsakomybės modeliai. R. Dafto socialinės atsakomybės modelis. K. Davis socialinės atsakomybės modelis. Išvados.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2008-06-05
 • Vertybės mūsų gyvenime

  Vertybės. Vertybių sistema. Vertybės šiuolaikinėje filosofijoje.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2007-04-19
 • Vertybių samprata ir ugdymas

  Įvadas. Teorinė dalis. Vertybių samprata. Pažinimo ir emocijos ryšys su vertybe. Vertybės socialiniame kontekste. Vertybė kaip. Ugdymo vertybės. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-30
 • Vieša kalba

  Įvadas. Viešos kalbos rūšys. Žmogaus kvėpavimo rūšys. Pratimai. Balsas. Intonacija. Balso diapazonas. Balso jėga, balso stiprumas. Fonacinis kvėpavimas. Kalbėtojo poza.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2006-05-01
 • Viešojo administravimo ir verslo etika

  Įvadas. Viešojo administravimo etika. Etikos svarba viešajame administravime. Verslo ir etikos ryšys. Verslo etikos svarba. Verslo ir viešojo administravimo etika: skirtumai ir panašumai. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2008-05-14
 • XIX amžiaus etika

  Įžanga. Johnas Stuartas Mill'as. Etinės idėjos. Ekonominės idėjos. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-09-19
 • ŽIV/AIDS etinė problematika šiandieniniame Lietuvos kontekste

  Kas yra ŽIV/AIDS? Ar reikalingas ir ar privalomas nėščiųjų moterų visuotinis tikrinimas dėl ŽIV? Saugus priėjimas ir priežiūra.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-15
 • Žmogaus embriono prigimties ir jo moralinio statuso problema.

  Įvadas. Žmogaus embriono prigimties ir jo moralinio statuso problema. Abortas. Abortas - geriausias sprendimas? Vyrai ir abortas. Kaip galima jaustis nužudant savo paties vaiką? Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-03
 • Žmogaus meilės

  Meilės sąvoka. Seksualinė meilė. Erotinė meilė. Prieraišioji meilė. Draugų meilė. Krikščioniškoji meilė.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2005-06-29
 • Žmogaus prigimtis ir dorovinis elgesys

  Įvadas. Žmogaus pasaulis. Dorovinis pasaulis. Žmogaus vertingumas, orumas. Svarbiausias dorovės pagrindas. Dorovės samprata. Dorovės struktūra.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-24
 • Žmogaus teisės ir policijos veikla

  Įžanga. Žmogaus teisės samprata. Policijos veikla. Policijos sistema, uždaviniai. Jos funkcijos. Lietuvos policijos sistema. Lietuvos policijos funkcijos ir uždaviniai. Šaunamųjų ginklų ir specialiųjų priemonių panaudojimo teisėtumas. Šaunamojo ginklo ir specialiųjų priemonių panaudojimo pagrindai. Fizinės prievartos panaudojimo pagrindai. Ginkluotės panaudojimas persekiojant laivus jūroje. Pareigūnų atsakomybė. Ginkluoto policijos pareigūno asmens saugumo garantijos. Būtinoji gintis. Būtinasis reikalingumas. Sulaikymas. Asmenų sulaikymo taktika. Administracinės teisės pažeidėjo sulaikymo taktika. Asmenų, padariusių nusikaltimą, sulaikymas. Sulaikytų asmenų pristatymas ir konvojavimas. Išvados.
  Etika, referatas(19 puslapių)
  2009-01-03
Puslapyje rodyti po