Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Socialinių darbuotojų etikos kodeksas - analizė ir asmeninė patirtis

  Socialinių darbuotojų etikos kodeksas – analizė ir asmeninė patirtis. Įvadas. Bendras kodekso aptarimas. 2 straipsnio platesnis aptarimas. Etikos kodekso nuostatų pažeidimai. Išvados.
  Etika, namų darbas(6 puslapiai)
  2006-02-01
 • Sokrato gyvenimas ir jo etinės pažiūros

  Sokrato gyvenimas. Sokrato etinės pažiūros. Žinojimas – didžiausia dorybė. Dorybės sąvokos turinys ir etinė prasmė. Ar dorybės išmokstama? Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-21
 • Sokrato gyvenimas ir mirtis etiniu požiūriu

  Įvadas. Sokrato gyvenimas ir mirtis etiniu požiūriu. Sokrato gyvenimas. Filosofinio požiūrio formavimasis. Sokrato narsa ir vedybinis gyvenimas. Sokrato vaidmuo politikoje. Sokrato teismas ir jo elgesys etiniu požiūriu. Sokrato likimo nuosprendis ir etinis elgesys paskutinėmis akimirkomis. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-01-08
 • Stalo įrankiai ir serviravimas

  Įvadas. Staltiesės ir servetėlės. Lėkštės. Stalo įrankiai. Kaip taisyklingai padėti šakutę ir peilį įpusėjus ar baigus valgyti. Taurės. Taurių skirstymas ir jų naudojimas. Stalo dekoracijos. Stalo serviravimo taisyklės ne visomis progomis vienodos. Pusryčių stalas. Vakarienės stalas. Taisyklės švediškam stalui. Diskusiniai klausimai. Išvados. Santrauka.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2010-02-09
 • Stasio Šalkauskio mintys

  Stasio Šalkauskio mintys apie socialinį darbą. Ugdymo esmė ir savybės. Ugdymo tikslai ir idealai. Visuomeninio auklėjimo veiksniai.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-10-02
 • Stasys Šalkauskis: dorovinio ugdymo tikslai, uždaviniai bei priemonės

  Įvadas. Dorinimo tikslai. Tolimesni ir artimesni dorinimo tikslai. Objektyviniai ir subjektyviniai dorinimo tikslai. Tiesioginiai ir netiesioginiai gyvenimo tikslai. Formaliniai dorinimo uždaviniai. Dorinis asmuo. Būdo lavinimas. Sąžinės auklėjimas. Dorinimo sąlygos bei priemonės. Dorinimo sąlygos. Dorinimo priemonės. Specialieji dorinimo veiksniai. Auklėjimas tvardymuisi. Seksualinis auklėjimas. Visuomeninis auklėjimas. Apibendrinimas.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-12-03
 • Statistinis tyrimas: Kiek kartų per dieną pasakai žodį "ačiū"?

  PowerPoint pristatymas. Statistinis tyrimas apie žmonių mandagumą, statistiniai duomenys rodo, kiek kartų per dieną vidutiniškai ištariamas žodis "ačiū".
  Etika, pristatymas(9 skaidrės)
  2006-05-24
 • Stoikų etika

  Įvadas. Stoikų etikos bruožai trumpai. Filosofija. Stoikai apie dorybę. Gėris ir blogis. Visuomeniška žmogaus prigimtis. Nuolankumas likimui. Dorovinis tobulėjimas.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2005-12-13
 • Straipsnio "Smulkmena ar problema?" analizė pagal SPIRAL modelį

  Etikos savarankiškas darbas - straipsnio "Smulkmena ar problema ?" analizė pagal SPIRAL modelį. Lietuvos sveikatos priežiūros sistema. Sveikatos priežiūros sistemos trūkumai, dėl kurių nukentėjo pacientas.
  Etika, analizė(4 puslapiai)
  2006-06-06
 • Straipsnio analizė: "Dirbtinis apvaisinimas - už ir prieš"

  Straipsnio analizė. Dirbtinis apvaisinimas - už ir prieš
  Etika, analizė(3 puslapiai)
  2007-01-30
 • Suomių savybės

  Į-anga. Suomių savybės. Suomių stiprybės. Suomių silpnybės. Pagrindinės suomių kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Verslo kalba ir pagrindiniai posakiai. Pirmasis kontaktas. Supažindinimas ir susitikimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Valgymas ir gėrimas. Bendravimo būdas. Tinkamos ir netinkamos pokalbio temos. Tonas, gestai bei kalbėsena. Žvilgsniai ir emocijos. Dalykiškumas. Orientacija į dalykinius reikalus. Punktualumas. Apranga. Bendravimas vadovaujant. Prekybos prezentacija. Derybų stilius ir verslo etika. Patarimai kaip sutarti su suomiais. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2007-02-20
 • Svarbiausia vertybė pasaulyje

  Etikos rašinys. Kokia svarbiausia vertybė pasaulyje?
  Etika, rašinys(1 puslapis)
  2006-11-14
 • Šalkauskis apie dorovinį ugdymą

  Įvadas. Dorinimo tikslai. Formaliniai dorinimo uždaviniai. Dorinimo sąlygos bei priemonės. Dorinimo veiksniai. Kai kurie specialieji dorinimo uždaviniai. Išvados.
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2007-01-24
 • Šeimos etika

  Įvadas. Šeimos etika. Abipusė sutuoktinių pagarba. Sąžinė, pareiga, atsakomybė. Nuoširdumas, pasitikėjimas, ištikimybė. Išvados.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2006-10-02
 • Šeimos etika (2)

  Šeimos funkcijos. Psichosocialinės, ekonominės, kultūrinės, reprodukcinės ir kitos funkcijos. Vaikų ugdymas šeimoje. Šeimos gyvensenos vertybės. Meilė, ištikimybė, laimė, pareiga, atsakomybė, gerumas, rūpestingumas, darna. Šeimos krizės. Smurtas šeimoje. Smurto šeimoje priežastys. Smurto šeimoje pasekmės. Skyrybos, jų priežastys ir pasekmės. Šeimos institucijos pokyčiai ir juos lemiantys veiksniai. Nuostatos šeimos atžvilgiu. Gyvenimas kartu nesusituokus. Homoseksualų šeimos.
  Etika, konspektas(9 puslapiai)
  2006-11-29
 • Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi

  Verslo komunikacijos ir etikos dalyko referatas. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Sėkmingas bendravimas. Šeši būdai tapti mėgstamu žmogumi. Domėjimasis kitais žmonėmis. Šypsenos įtaka. Žmogaus vardo reikšmė ir svarba. Būkite geras klausytojas. Kaip žmonės sudominti. Kaip padaryti, kad patiktumėte žmonėms iš karto ir nepakliūti į bėdą. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2012-03-08
 • Šiuolaikinės etinės problemos versle

  Šiuolaikinės etinės problemos versle. Kartais verslo teikiamos paslaugos kenkia žmogaus sveikatai ir skaudina aplinkinius. Verslininkų nesąžiningumas prekiaujant ekologiškai nešvariais produktais. Kai kurie verslininkai, nenorėdami mokėti mokesčių, juos pažeidinėja. Atlyginimai mokami "vokeliuose". Kitas "vokelių" pavyzdys yra Utenos siuvimo cechas. Darbuotojų išnaudojimas. Siūloma prekė kartais prieštarauja kito žmogaus įsitikinimams. "Žaliųjų" protesto akcija prieš kailininkystės pramonę. Nesąžininga konkurencija versle. Ginčytinų prekių reklama. Pasąmonę veikiantys vaizdai. Etiketo nesilaikymas versle. Išvados.
  Etika, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-10-17
 • Šiuolaikinės moters verslininkės įvaizdis

  Įvadas. Moteris žmonijos istorijoje. Moters verslininkės įvaizdis. Moteris verslininkė. Moteris vadovė. Moterų patirtis darbo rinkoje. Stereotipinės vyrų mintys apie moterį vadovę. Moteris – šeimos ekonomikos ir finansų ministrė. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-11-29
 • Tarnybinė apranga

  Įvadas. Aprangos svarba darbe. Darbo drabužių stiliai. Moteriška apranga. Patarimai kaip rengtis moterims. Aksesuarai ir papuošalai. Vyrų apranga. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-21
 • Tarnybinis pareigūnų etiketas

  Įvadas. Tarnybinis pareigūnų etiketas. Vadovas-pavaldinys. Policijos pareigūnų tarpusavio santykiai. Vadovo asmenybė. Profesinės etikos reikalavimai vadovaujantiems policijos pareigūnams. Išvados.
  Etika, namų darbas(9 puslapiai)
  2008-02-22
Puslapyje rodyti po