Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Neetiška reklama

  Įvadas. Neetiška reklama. Vartotojus klaidinanti reklama. Religijos normas pažeidžianti reklama. Padorumo normas pažeidžianti reklama. Nuomonė. Baimę ir paniką sukelianti neetiška reklama. Lyginamoji reklama. Aplinkos apsauga. Lyties diskriminacija. Gyvūnų diskriminacija. Nepadorios reklamos. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-24
 • Neetiško elgesio analizė: EBSW

  Šaltiniai (14). Analizuojamo įvykio santrauka. Teisė spręsti. (Kas turi teisę priimti sprendimą). Kompetencijos testas. (Ar priėmusieji sprendimą/atlikusieji poelgį yra kompetetingi tai padaryti?) Atsakomybės testas (Kas atsakingas). Su reikalu susijusios informacijos testas (ar visa info apie priimta sprendimą yra prieinama?). Suinteresuotųjų įtraukimo testas (sprendimo priėmimo procesas). Taisyklių-įstatymo testas. (Ar buvo pažeista taisyklė, įstatymas?). Pagrindinių veiksnių testas (Kokie faktoriai įtakojo šią situaciją?). Pasekmių testas. Spąstų testas. Kaštų testas. Dienos šviesos testas. (Ar pageidaujamas žiniasklaidos dėmesys?). Testavimo analizė.
  Etika, analizė(8 puslapiai)
  2006-05-26
 • Nepilnamečių nusikalstamumas: priežastys, statistika, prevencija

  Įvadas. Dėstymas. Kas tai yra nusikaltimas? Nusikaltimų priežastys. Jaunimas ir nusikaltimai. Bausmės, jų paskirtis. Prevencija. Apibendrinimas. Priedai (2).
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2006-10-05
 • Netaisyklingo komunikavimo pasėkmės

  Įvadas. Komunikacija. Netaisyklingas bendravimas. Netaisyklingo komunikavimo pasekmės. Konfliktai. Konfliktų pasekmės. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2009-12-07
 • Neteisėtų veiksmų atskleidimas organizacijoje

  Įvadas. Demaskavimas / skundimas kaip moralinė problema. Du požiūriai į skundimą Penkios sąlygos, pakeičiančios moralinį skundimo statusą. Klausimai, kuriuos reikia apsvarstyti prieš skundžiant. Skundimo / demaskavimo. Neteisėtų veiksmų atskleisimas Lietuvos įmonėse ir organizacijose. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2005-11-08
 • Olandų derybų ypatumai

  Olandai. Laiko naudojimo savitumai. Bendravimo būdai. Supažindinimas. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Aksesuarai, juvelyriniai dirbiniai, makiažas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Susirinkimai. Derybos. Kaip sutarti su olandais.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-26
 • Organizacija ir etika

  PowerPoint pristatymas. Organizacijos kultūros etinis aspektas. Organizacijos kultūra. Asmeninio ir organizacinio moralinio išsivystymo modeliai (J. Petrick, G. Manning). Organizacijos kultūra. Organizacijos kontrolės ir darbuotojų atsidavimo sąveika (A. Etzioni). Organizacijos kultūra. Etikos klimato samprata. Organizacijos darbo klimato samprata. Etikos ir darbo klimato samprata. Etikos klimato samprata. Organizacijos etikos klimato samprata. Organizacijos etikos ir darbo klimato sąveika. Etikos auditas. Etikos integravimas į organizacijos veiksmus. Organizacijos elgesio modeliai ir raidos problemos.
  Etika, pristatymas(19 skaidrių)
  2007-08-03
 • Organizacijos etikos kodeksai

  Įvadas. Etikos kodeksų samprata. Etikos kodeksų tikslai ir rūšys. Etikos kodekso nuorodos. Etikos kodeksų nauda. Etikos kodeksų funkcijos. Verslo organizacijos elgsenos priklausomybė nuo vertybinių nuostatų. Verslo organizacija ir jos moraliniai standartai. Verslo organizacijos etinio lygio kėlimo būdai. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-05-03
 • Organizacijos moralinis kodeksas

  Kodeksui būdingos charakteristikos. Etinio kodekso funkcinės problemos. Verslininko profesinė etika. Verslininko etinis kodeksas.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-11-17
 • Organų transplantacija

  Įvadas. Kas yra transplantacija. Kas tai yra "Donoras". Kas yra recipientas. Kas gali būti donoru. Kas tai yra donorystė. Gyvas donoras. Kokius organus ir kodėl reik persodinti. NOTB (Nacionalinis organų transplantacijos biuras). Kaip padėti artimajam ar draugui, kuris laukia transplantacijos. Projektas "Išrinktieji" garsių Lietuvos žmonių mintys. Naujienos. Širdies transplantacijos istorija. Iš moralinės pusės. Moralinė organo atidavimo ir persodinimo vertė. Persodinimas, atliekamas tam pačiam asmeniui. Vieno asmens organų persodinimas kitam asmeniui. Pastaba apie solidarumo principą. Gyvo žmogaus organo donorystės teisėtumo kriterijai. Diagnostika – tikrumo pagrindas. Išimtį sudarantys organai. Skirtingų rūšių būtybių organų persodinimai. Kai kurių organų persodinimo amoralumas. Atidavimas kaip auka. Pašaukimas skleisti meilę ir po mirties. Medicininės intervencijos tarpininkaujantis pobūdis. Ištraukos iš popiežiaus Jono Pauliaus II kalbos.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-02
 • Pakanta ir jos ribos

  Pakanta ir jos ribos. Pakantos esmė. Pakanta ir aplinkybės. Pakanta ir reliatyvizmas. Pakanta ir žmogaus ydos. Pakanta ir žmogaus ydos. Pakanta ir papročiai. Pakanta ir pasaulėžiūra. Pakanta ir interesas. Pakanta kaip kultūros elementas. Pakantos ribos.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2006-11-06
 • Pareigos ir atsakomybės etika: I. Kantas ir Sokratas

  Etikos esė. Užduotis: remtis mažiausiai dviejų autorių požiūriais (nuomonėmis) parašyti esė. Esė parašyta remiantis Sokrato ir Imanuelio Kanto požiūriu į pareigą ir atsakomybę. Kanto ir Sokrato filosofijos palyginimas. Pareiga kaip "privalėjimo pildymas". Dorybių yra ne viena. Kanto filosofija. Elgesio teorija.
  Etika, esė(4 puslapiai)
  2010-03-09
 • Pavydas. Sąžinė. Meilė

  Įžanga. Pavydas. Sąžinė. Meilė. Išvados.
  Etika, namų darbas(5 puslapiai)
  2010-04-26
 • Pedagogo etika

  Pedagoginės moralės esmė. Ugdytojas ir jo darbas. Mokytojas ir mokyklos vadovas. Mokytojas ir visuomenė. Išvados.
  Etika, kursinis darbas(11 puslapių)
  2006-09-25
 • Pyktis

  PowerPoint pristatymas. Pyktis. Pykčio kilmė. Psichologų kampelis. Ar esame per daug pikti? Kaip įveikti pyktį? Egzistuoja nuomonė, kad pykti reikia išlieti, nekaupti savyje. Pykčiu galima pakenkti ir sau. Kaip geriausia yra įveikti pyktį ir jo sukeliamą stresą? Pyktis ir antsvoris. Citatos apie pyktį.
  Etika, pristatymas(15 skaidrių)
  2012-04-24
 • Pyktis ir įniršis

  Kas yra pyktis? Pyktis ir kūnas. Genetika. Mitai apie pyktį. Kitos klaidingos prielaidos. Pyktis ir kitų bei savęs praradimas. Kaip susidoroti su pykčiu? Dvasiniai pykčio aspektai.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-10-26
 • Pyktis ir su juo susijusios problemos

  PowerPoint pristatymas. Pyktis. Pykčio priežastys. Pykčio reakcija priklauso nuo dviejų pagrindinių faktorių. Pykčio išraiška. Pykčio tipai. Žmogaus pykčio pasekmės. Pyktis ir su juo susijusios problemos. Žmogaus reagavimo į pyktį būdai. Kaip pažaboti pyktį? Su pykčiu tvarkytis galima, pasinaudojant šiais principais.
  Etika, pristatymas(15 skaidrių)
  2007-06-04
 • Platono etika

  Platonas. Etikos analizė Platono kūryboje. Platono mokiniai. Platono svarbiausių dorybių (pagrindinių dorybių) teorija. Platono kūrybinio palikimo analizė.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2005-12-07
 • Policijos darbuotojų tarpusavio santykių kultūra

  Įvadas. Profesinės dorovės specifika. Profesinės etikos objektas. Profesinis autoritetas. Profesinis taktas. Darbo etika. Pavardės, titulai ir kreipiniai. Kultūros įtaka bendravimo sėkmei. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-30
 • Policijos pareigūnų etika

  Įvadas. Pareigūnų profesinė etika – bendrosios etikos dalis. Etikos teorijos. Etika ― praktinė filosofija. Profesinė etika. Policijos pareigūno profesinės etikos ypatumai. Policijos pareigūno elgesys tarnybos metu. Policijos pareigūnų tarpusavio santykiai. Policijos pareigūno elgesys ne tarnybos metu. Policijos etika Europoje. Išvados.
  Etika, kursinis darbas(23 puslapiai)
  2006-10-20
Puslapyje rodyti po