Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Korupcija, jos samprata. Kovos su korupcija būdai. Dovana. Kyšis

  Įvadas. Priemonių prieš korupciją efektyvumas. Kovos su korupcija receptas. Kyšis. Išvados.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-02-28
 • Krikščioniškasis požiūris

  PowerPoint pristatymas. Krikščioniškasis požiūris į teisę ir verslininkystę. Teisės sritys pagal Tomą Akvinietį. Amžinoji teisė. Prigimtinė teisė. Dieviškoji teisė. Žmogiškoji teisė. Krikščioniškas požiūris į sprendimų priėmimą. Norint išsiaiškinti, ar žinome Dievo valią, pateikime sau keturis pagrindinius klausimus. Priėmant sprendimą pateikiamas penkių apsisprenimo pakopų kelias. Pirmoji pakopa: teisingai išsiaiškinkite užduotį. Antroji pakopa: surinkite ir išanalizuokite faktus. Rinkdami ir analizuodami faktus, turėtume atsakyti į šiuos klausimus. Trečioji pakopa: plėtokite alternatyvas. Ketvirtoji pakopa: įvertinkite visus "už" ir "prieš". Penktoji pakopa: išsirinkite vieną iš priimtinų alternatyvų. Krikščioniškas požiūris į problemų šalinimą. Problemoms išspręsti siūlytina naudoti tokį metodą.
  Etika, pristatymas(17 skaidrių)
  2011-11-22
 • Krikščioniškosios dorybės

  Įvadas. Krikščioniškosios dorybės. Įsakymas. Nuolankumas. Kantrybė. Meilė. Atlaidumas ir mielaširdystė. Skaistybė.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-03-15
 • Kritikos etika

  Ką reiškia kritika? Kritikos socialinis vaidmuo. Kritikos funkcijos. Savanaudiškos kritikos aspektai. Kritika suvesti sąskaitoms. Kritika išsaugoti prestižui. Kritika kaip darbo stilius. Ordinarinė (atatinė) kritika. Parodomoji kritika. Kontrkritika. Kritika už sąžiningumą. Ką reiškia konstruktyvi kritika. "Aš" kritikoje. Neskubėti kritikuoti. Ką reiškia objektyvi kritika. Kritikos analitiškumas. Asmeniškumo mastas. Galimybė pasiteisinti. Bausmės dydis. Dalykiška kritika. Kritikos objektas. Kritikos tonai. Kritinės pastabos forma. Klaidų priminimas. Juoko vieta kritikoje. Kritika ir iniciatyva. Vadovo kaltė.
  Etika, špera(19 puslapių)
  2005-08-30
 • Kultūra, korupcija ir kyšiai

  Kultūra. Korupcija ir kyšiai. Priemonių prieš korupciją efektyvumas. Kova su korupcija receptas. Teisė rinktis. Pasiūlymai.
  Etika, namų darbas(11 puslapių)
  2006-11-01
 • Kultūros įtaka sėkmingam bendravimui

  Individo moralinio išsivystymo lygiai. Hedonistinė dora. Egoistinė dora. Pragmatinė dora. Konformistinė dora. Nurodymų dora. Saiko dora. Humaniškumo dora. Darnos dora. Dvasinė dora. Nedorumas. 13 etikos taisyklių. Elitizmas. Paternalizmas. Išpuikimas, susvetimėjimas bei abejingumas. Diskriminacija. Etikos kodeksai. Etikos kodeksų tikslai ir rūšys. Pirmaeiliai etikos kodeksų tikslai. Kas nurodoma etikos kodekse? Etikos kodeksų nauda. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2005-10-14
 • Kūrybinė laisvė ir menininko atsakomybė

  Pratarmė. Moralinės meno funkcijos problema estetikoje. Menininkas ir visuomenė (sociologinė meno koncepcija; "gyvenimo filosofija"; meno dehumanizavimo teorija)
  Etika, kursinis darbas(18 puslapių)
  2007-02-19
 • Laimė (2)

  Ar laimė galima? Kas yra laimė? Laimę griaunantys jausmai. Skausmas ir kančia. Kaltė. Nerimas. Baimė. Nepasitikėjimas. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-03-14
 • Laimė (3)

  Įvadas. Kas yra laimė. Laimė ir vertybės. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-16
 • Laimė ir kaltė

  Filosofų ir rašytojų požiūris. Bendrosios taisyklės. Mūsų elgsena su pačiais savimi. Mūsų elgsena su kitais. Pabaiga.
  Etika, konspektas(13 puslapių)
  2006-03-21
 • Laimė kaip moralinė vertybė

  Įvadas. Laimės sąvokos turinys. Laimės prielaidos. Laimė ir asmenybės interesai. Išvada.
  Etika, rašinys(5 puslapiai)
  2007-05-24
 • Laimė. Draugystė. Meilė

  Įvadas. Laimė. Draugystė. Meilė. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-03
 • Laimės samprata

  Įvadas. Laimė. Laimės samprata. Laimės faktoriai. Johno Stuarto Millio nuomonė apie laimę. I. Kanto nuomonė apie laimę. Laimė ir neigiami jausmai. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2008-06-26
 • Laisvė

  Įvadas. Apie laisvę. Laisvės supratimas. Elgesio laisvė, kokia ji? Laisvės įgyvendinimas būtinumo sąlygomis. Laisvės įgyvendinimas laisvės sąlygomis. Savosios laisvės apribojimas. Keleto filosofų mintys apie laisvę. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-27
 • Laisvė (2)

  Įvadas. Laisvės samprata. Laisvės realumo faktai. Asmens išsilaisvinimas. Lietuvių mąstytojai apie laisvę. Vidinė laisvė. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-19
 • Laisvė (8)

  Laisvė. Laisvės rūšys. Laisvės samprata šiandien. Įvairūs požiūriai į laisvę.
  Etika, rašinys(6 puslapiai)
  2007-12-17
 • Laiškų rašymo stilius ir siuntimas

  Įvadas. Darbo tikslas – aptarti tinkamą laiškų rašymą. Laiškų ir pašto siuntų adresavimas. Siunčiamų Lietuvoje pašto siuntų adresavimas. Siunčiamų į užsienį pašto siuntų adresavimas. Siuntėjo adreso rašymas. Kreipiniai, struktūra, pabaiga. Kreipiniai. Laiško pabaiga. Gera struktūra – pusė darbo. Verslo laiškų rašymas. Verslo laiško dalys. Laiško forma. Pasisveikinimas. Laiško pabaiga. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2010-04-09
 • Lenkijos delegacijos Lietuvoje darbo vizitas

  Įvadas. Darbo tikslas – aprašyti Lenkijos delegacijos. Lietuvoje darbo vizitą. Lenkijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Lenkijos aprašymas. Tarptautinio verslo su Lenkija ir kultūros ryšys. Lenkijos ir Lietuvos verslo ryšys. Lenkijos ir Lietuvos kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Derybos. Kaip sutarti su lenkais. Lenkijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Užsieniečių verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Pietų vadyba. Pietų meniu. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2009-04-17
 • Lyčių skirtumai administravimo etikoje: lyginant Lietuvos ir Amerikos organizacijas

  Įvadas. Darbo tikslas – palyginti Lietuvos ir Amerikos organizacijose vyraujančius lyčių skirtumus administravimo etikoje. Etiško elgesio komponentai. Asmeninės savybės. Organizacijos struktūra. Organizacijos kultūra. Visuomenės lūkesčiai. Teisės aktai. Išvados.
  Etika, kursinis darbas(19 puslapių)
  2008-10-30
 • Lietuvos prokurorų etikos kodeksas

  Įvadas. Lietuvos prokurorų etikos kodeksas. Įvadinis žodis. Santykiai su vadovybe ir darbuotojais. Dalyvavimas priimant sprendimus. Interesų konfliktai. Veiklos įvertinimo formos. Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų. Poveikio priemonių taikymas. Etiketo reikalavimai. Konfidencialumas. Informavimas. Dokumentavimas. Dovanos. Santykiai su vartotojais. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene ir viešieji santykiai. Spaudos konferencijos organizavimas pristatant naują Lietuvos prokurorų etikos kodeksą.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-22
Puslapyje rodyti po