Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos referatai

Etikos referatai (344 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Profesinė etika (2)

  Šiuolaikinių profesijų užuomazgos. Profesinė etika. Profesija ir jos institucija. Atskiros profesijos atstovų veiklos moralinis vertinimas. Elitizmas. Paternalizmas. Susvetimėjimas. Kodeksas. Etikos kodeksas.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-11-28
 • Profesinė etika (3)

  Etika. Moralė ir etika. Profesinės moralės problemos. Profesinės etikos funkcijos. Verslo etika ir darbininkų priimami sprendimai. Vadovų etika. Etikos problemos, kylančios dėl organizacijos ir darbuotojų interesų skirtingumo ar nesutarimo. Įmonių santykiai su vartotojais. Etiketas ir kasdieninis elgesys organizacijoje.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2006-01-18
 • Profesinė etika (4)

  Įvadas. Mikroetikos problemos rekreacijos ir turizmo versle. Tarnybinio demaskavimo (skundimo)problema. Organizacijos ir darbuotojų interesų skirtingumo problema. Firmos domėjimosi privačiu darbuotojų gyvenimu problema. Įsipareigojimo saugoti firmos paslaptis problema. Organizacijoje dirbančių moterų problemos. Naudingų santykių problema (kyšio problema). Makroetikos problemos rekreacijos ir turizmo versle. Santykiai tarp bendrovių. Santykiai tarp bendrovių ir valstybės. Bendrovių santykiai su vartotojais. Bendrovės santykiai su investuotojais. Bendrovės, vietos bendruomenės ir tautinių mažumų socialinis palaikymas. Bendrovės ir aplinkos apsauga. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2007-01-04
 • Profesinė etika (7)

  Įvadas. Visuomenė tarnautojų moralė ir vertybės. Moralės ir etikos ryšys. Visuomenės tarnautojų profesiniai principai ir vertybės. Etika ir jos reikšmė organizacijoje. Etika organizacijoje. Etikos problemos, kylančios dėl organizacijos ir darbuotojų interesų skirtingumo ar nesutarimo. Kasdienio elgesio organizacijoje etiketas.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2008-05-27
 • Profesinės etikos kodeksas

  Įvadas. Etikos kodekso samprata. Etikos kodeksų tikslai ir rūšys. Kas nurodoma etikos kodekse. Etikos kodekso struktūra. Etikos kodekso sudedamosios dalys. Etikos kodekso funkcijos. Etikos kodeksų nauda.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-31
 • Protokolas ir etiketas siekiant karjeros

  Įvadas. Viešoji kalba. Pasirengimas pranešimui. Viešosios kalbos ypatumai. Viešųjų pasisakymų sandara. Susitikimai, konferencijos, derybos. Pasirengimas deryboms. Derybų eiga. Tarptautinės derybinės konferencijos. Procedūrinės taisyklės. Konferencijų dalyviai. Susirinkimo organizavimas. Protokolinė raštvedyba. Įstaigos dokumentų valdymas. Kvietimai. Vizitinės kortelės. Dalykinis susirašinėjimas. Išvados.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2009-05-22
 • Protokoliniai moterų aprangos reikalavimai

  Įvadas. Svarbu žinoti, kas tinka. Moters apranga. Kostiumėliai. Vakarinė suknelė. Kokteilinė suknelė. Kojinės. Vizitinės suknelės. Sutuoktuvių suknelė. Darbinės kelnės. Skrybėlaitė. Skarelė ir šalikas. Moterų aksesuarai. Auskarai. Vėrinys. Sagės. Apyrankės. Laikrodis. Automatinis plunksnakotis. Diržas. Krepšiai, rankinės ir diplomatai. Kailiai. Apibendrinta dalykiškos moters apranga. Dalykiškai moteriai netinka. Apranga, einant į pobūvius.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-05
 • Protokolo pagrindai

  Protokolo pagrindai. Visuotinai priimtos elgesio taisyklės. Tradicinis etiketas. Derybos.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-20
 • Protokpolas ir etiketas Airijoje

  Įvadas. Etiketas ir protokolas Airijoje. Oficialūs priėmimai Airijoje. Verslo aplinka Airijoje. Dovanų dovanojimas. Airių etiketas neoficelioje aplinkoje. Pokalbis su airiu.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2010-05-04
 • Reklamos etika

  Įvadas. Reklamos samprata. Reklamos tikslai. Reklamos rūšys. Reklamos vaidmenys visuomenėje ir versle. Neetiška reklama. Vartotojus klaidinanti reklama. Neetiška konkurentų atžvilgiu reklama. Etikos normas pažeidžiančių elementų vartojimas reklamoje. Neetiška politinė reklama. Alkoholio reklama. Etiška reklama. Etiškos reklamos principai. Socialiniu – etiniu marketingu paremta reklama. Išvados.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2007-01-02
 • Rekreacijos ir turizmo etikos problemos

  Įvadas. Rekreacijos ir turizmo etika. Etikos problemos rekreacijoje ir turizme. Rekreacijos ir turizmo mikroetikos problemos. Apgavystė ir melas. Korupcija ir dovanos. Piktnaudžiavimas. Interesų konfliktas. Seksualinis priekabiavimas. Rekreacijos ir turizmo makroetikos problemos. Kontrabanda. Sekso turizmas. Reakcija į etikos problemas. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-06-24
 • Rekreacijos ir turizmo makro ir mikro etikos problemos

  Įvadas. MAKRO etikos problemos. Alienacija rekreacijoje. Elitizmas, paternalizmas, susvetimėjimas, diskriminacija. Etikos įtaka turizmo rinkodaros sprendimams. Sąžininga konkurencija. Etinės problemos susijusios su vartotojais. MIKRO etikos problemos. Bendravimo ir verslo etikos problemų grupės. Turisto ar rekreanto ir jį aptarnaujančio darbuotojo santykiai. Darbuotojų apranga. Santykiai tarp klientų priklauso nuo šių veiksnių. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2007-05-10
 • Rytų Europos kultūros pietinių slavų etiketas

  Įvadas. Kelios pastabos apie pietinį slavų regioną ir pietinius slavus. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Kaip geriausia žmonėms bendrauti su pasauliu? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelio stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Apranga.Metų laikai. Spalvos. Stilius. Asmens higiena. Valgiai ir gėrimai. Valgymo laikas ir būdingas maistas. Regioniniai skirtumai. Gėrimai ir tostai. Elgesys prie stalo. Susodinimas. Pakartotinės porcijos. Namuose, restorane, darbe. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Sąskaitos apmokėjimas. Transportas. Kada atvykti, ar padėti susiruošti. Dovanos. Šventės ir ne darbo dienos.Didžiausios šventės. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Korespondencija.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2009-06-30
 • S. Kirkegoro etika

  Įvadas. Svarstymo ir pasirinkimo akimirka. Estetinis ir etinis pasirinkimas. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-10-06
 • Sapnai (2)

  Įvadas. Bendro pobūdžio informacija apie sapnus. Paprastieji sapnai. Telepatiniai sapnai. Transtelepatiniai sapnai. Išvados. Priedai (2).
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-03-16
 • Savanorystė Lietuvoje

  Kaip būti geru savanoriu. Kodėl reikalingi savanoriai? Kas yra savanoris? Kas gali tapti savanoriu? Kodėl žmonės dirba savanorišką darbą? Kokiais būdais galima dalyvauti savanoriškoje veikloje. Savanorių įsipareigojimai. Savanorių teisės. Savanorių centro paslaugos. Kaip įsitraukti. Tarptautinės Savanorių dienos šventimas. Pačių savanorių nuomonės. Paramos vaikams centras (Big Brothers Big Sisters Lietuva). Jaunimo psichologinės paramos centras. "Actio Catholica Patria", Kaunas.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-05-25
 • Sąžinė (2)

  Įžanga. Referato tikslai. Sąžinės kilmes istorija. Senovės ir Viduramžių filosofijos. Sąžinės veikimo funkcijos. Teisinga ir klystanti sąžinė. Sąžinė ir protas. Sąžinės saviraiška. Sąžinės savitumas. Gėda. Atgaila. Sąžinės paskirtis. Sąžinės savikontrolė. Sąžinės tobulėjimas. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2006-12-19
 • Sąžinė (3)

  Įvadas. Sąžinės samprata ir kilmė. Sąžinė kaip moralinis gebėjimas. Sąžinės kaip praktinis moralinis sprendimas. Sąžinės skirstymas. Šventasis Raštas apie sąžinės prigimtį. Sąžinės kilmės raida. Krikščionis ir Jo Sąžinė. Teisinga ir klystanti sąžinė. Sąžinės laisvė ir atsakomybė.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-09
 • Sąžinė ir tolerancija

  Sąžinė. Kas yra tolerancija? Tolerancija kaip moralės principas. Tolerancijos sritys. Religinė. Politinė. Kūrybinė. Tolerancijos ribos. Netolerancija ir jos apraiškos. Diskriminacija. Cenzūra. Neapykanta. Fanatizmas.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-09
 • Socialinio darbo etika, jos svarba

  Įvadas. Socialinio darbo esmė ir realizavimas. Socialinio darbo etika, jos svarba. Komunikacija ir bendravimas. Pagrindiniai socialinio darbo principai. Individualaus darbo užduotys. Socializacija – socialinės patirties įsisavinimas. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-01-05
Puslapyje rodyti po