Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos referatai

Etikos referatai (344 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Moralės samprata

  Įžanga. Moralinio pažinimo pagrindas. Gyvenimo prasmė ir laimė. Vertybių pasaulis. Moralinės žmogaus galios. Gėrybės. Vertybės. Blogybės. Moralės prasmė. Pabaiga.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2005-10-27
 • Moralinio veiksmo aplinkybės, intencija ir objektas

  Įžanga. Moralinio veiksmo objekto sąvoka. Moralinio veiksmo intencija. Moralinio veiksmo aplinkybės. Eutanazija – tai moralus ar amoralus veiksmas? Moralinis veiksmas. Moralinio veiksmo: objektas, aplinkybės ir intencija. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-06-12
 • Moters aprangos etika

  Moters aprangos etika. Specialioji apranga. Kokteilių suknelė, arba aprangos kodas. Galvos apdangalai. Moterų aksesuarai dėvint įvairią aprangą.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2005-12-07
 • Moters įvaizdis

  Įvadas. Įvaizdis. Kas gi pasižymi geromis manieromis? Sėkmingas įvaizdis. Moters vaizdavimas visuomenės informavimo priemonėse. Moters įvaizdžio kaita visuomenėje ir ją įtakojančios priežastys. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-07
 • Neetiška reklama

  Įvadas. Neetiška reklama. Vartotojus klaidinanti reklama. Religijos normas pažeidžianti reklama. Padorumo normas pažeidžianti reklama. Nuomonė. Baimę ir paniką sukelianti neetiška reklama. Lyginamoji reklama. Aplinkos apsauga. Lyties diskriminacija. Gyvūnų diskriminacija. Nepadorios reklamos. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-06-24
 • Nepilnamečių nusikalstamumas: priežastys, statistika, prevencija

  Įvadas. Dėstymas. Kas tai yra nusikaltimas? Nusikaltimų priežastys. Jaunimas ir nusikaltimai. Bausmės, jų paskirtis. Prevencija. Apibendrinimas. Priedai (2).
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2006-10-05
 • Netaisyklingo komunikavimo pasėkmės

  Įvadas. Komunikacija. Netaisyklingas bendravimas. Netaisyklingo komunikavimo pasekmės. Konfliktai. Konfliktų pasekmės. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2009-12-07
 • Neteisėtų veiksmų atskleidimas organizacijoje

  Įvadas. Demaskavimas / skundimas kaip moralinė problema. Du požiūriai į skundimą Penkios sąlygos, pakeičiančios moralinį skundimo statusą. Klausimai, kuriuos reikia apsvarstyti prieš skundžiant. Skundimo / demaskavimo. Neteisėtų veiksmų atskleisimas Lietuvos įmonėse ir organizacijose. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2005-11-08
 • Olandų derybų ypatumai

  Olandai. Laiko naudojimo savitumai. Bendravimo būdai. Supažindinimas. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tinkamos ir netinkamos temos. Apranga. Aksesuarai, juvelyriniai dirbiniai, makiažas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Susirinkimai. Derybos. Kaip sutarti su olandais.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2007-02-26
 • Organizacijos etikos kodeksai

  Įvadas. Etikos kodeksų samprata. Etikos kodeksų tikslai ir rūšys. Etikos kodekso nuorodos. Etikos kodeksų nauda. Etikos kodeksų funkcijos. Verslo organizacijos elgsenos priklausomybė nuo vertybinių nuostatų. Verslo organizacija ir jos moraliniai standartai. Verslo organizacijos etinio lygio kėlimo būdai. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-05-03
 • Organizacijos moralinis kodeksas

  Kodeksui būdingos charakteristikos. Etinio kodekso funkcinės problemos. Verslininko profesinė etika. Verslininko etinis kodeksas.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-11-17
 • Organų transplantacija

  Įvadas. Kas yra transplantacija. Kas tai yra "Donoras". Kas yra recipientas. Kas gali būti donoru. Kas tai yra donorystė. Gyvas donoras. Kokius organus ir kodėl reik persodinti. NOTB (Nacionalinis organų transplantacijos biuras). Kaip padėti artimajam ar draugui, kuris laukia transplantacijos. Projektas "Išrinktieji" garsių Lietuvos žmonių mintys. Naujienos. Širdies transplantacijos istorija. Iš moralinės pusės. Moralinė organo atidavimo ir persodinimo vertė. Persodinimas, atliekamas tam pačiam asmeniui. Vieno asmens organų persodinimas kitam asmeniui. Pastaba apie solidarumo principą. Gyvo žmogaus organo donorystės teisėtumo kriterijai. Diagnostika – tikrumo pagrindas. Išimtį sudarantys organai. Skirtingų rūšių būtybių organų persodinimai. Kai kurių organų persodinimo amoralumas. Atidavimas kaip auka. Pašaukimas skleisti meilę ir po mirties. Medicininės intervencijos tarpininkaujantis pobūdis. Ištraukos iš popiežiaus Jono Pauliaus II kalbos.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-10-02
 • Pakanta ir jos ribos

  Pakanta ir jos ribos. Pakantos esmė. Pakanta ir aplinkybės. Pakanta ir reliatyvizmas. Pakanta ir žmogaus ydos. Pakanta ir žmogaus ydos. Pakanta ir papročiai. Pakanta ir pasaulėžiūra. Pakanta ir interesas. Pakanta kaip kultūros elementas. Pakantos ribos.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2006-11-06
 • Pyktis ir įniršis

  Kas yra pyktis? Pyktis ir kūnas. Genetika. Mitai apie pyktį. Kitos klaidingos prielaidos. Pyktis ir kitų bei savęs praradimas. Kaip susidoroti su pykčiu? Dvasiniai pykčio aspektai.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-10-26
 • Platono etika

  Platonas. Etikos analizė Platono kūryboje. Platono mokiniai. Platono svarbiausių dorybių (pagrindinių dorybių) teorija. Platono kūrybinio palikimo analizė.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2005-12-07
 • Policijos darbuotojų tarpusavio santykių kultūra

  Įvadas. Profesinės dorovės specifika. Profesinės etikos objektas. Profesinis autoritetas. Profesinis taktas. Darbo etika. Pavardės, titulai ir kreipiniai. Kultūros įtaka bendravimo sėkmei. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-30
 • Policijos pareigūnų etika (2)

  Įvadas. Etikos sąvoka. Asmens etika, grupės etika, profesinė etika. Teisėtvarkos apsaugos pareigūnų elgesio kodeksas. Policijos deontologija. Policijos pareigūnų etika. Išvada.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-02-13
 • Prigimtis

  Įvadas. Aristotelis. Šv. Augustinas. Machiavelli. Grocijus. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-05
 • Profesijos etikos kodeksas: bibliotekininkas

  Etikos kodekso samprata. Amerikos Bibliotekų Asociacijos (ALA) etikos kodekso istorija. Lietuvos Bibliotekininkų etikos kodekso lyginimas su Amerikos Bibliotekų Asociacijos etikos kodeksu (Palyginimas). Priedai (2).
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2006-11-29
 • Profesinė etika

  Įvadas. Profesinės dorovės specifika. Profesinės etikos objektas. Profesinis autoritetas.
  Etika, referatas(3 puslapiai)
  2005-06-02
Puslapyje rodyti po