Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos referatai

Etikos referatai (344 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kompanijų socialinė atsakomybė

  Įžanga. Kas yra kompanijų socialinė atsakomybė? Organizacijos socialinės atsakomybės istorinė raida. Organizacijos socialinės atsakomybės modeliai. Pasaulinis susitarimas. Socialinės atsakomybės reikšmė.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2007-12-04
 • Komunikacijų ir etikos analizė: kirpykla IĮ "Svaja"

  Įvadas. Tikslas: Individualios įmonės "Svaja" komunikacijų ir etikos analizė. Informacinių šaltinių apžvalga. Individualios įmonės valdymo struktūros analizė. Organizacijos vidinės komunikacijos. Išorinių komunikacijų analizė. Įmonės etikos analizė. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2009-02-21
 • Komunikacinė etika

  Įvadas. Išorinė komunikacija. Vidinė komunikacija. Neverbalinių gestų kilmė. Gestų savybės. Neverbalinis elgesys: rankų gestai. Savininkiškų ir teritorinių pretenzijų gestai. Įvairios kūno laikysenos poveikis kitiems. Atsispindėjimas. Išvados.
  Etika, referatas(25 puslapiai)
  2007-06-12
 • Konfliktai (2)

  Kas yra konfliktas. Gėris ar blogis? Konfliktų rūšys. Konfliktų priežastys. Konfliktų sprendimas.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2005-08-01
 • Konfliktų sprendimo organizacijoje etika

  Įvadas. Darbo tikslas - išanalizuoti konfliktų sprendimo organizacijoje etiką. Konfliktų priežastys. Konfliktų įvairovė ir tipai. Konflikto procesas. Konfliktų valdymas ir sprendimas. Išvados.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2010-11-11
 • Konfliktų valdymas (9)

  Verslo etikos problemos vadybos kontekste. Konfliktų valdymas. Įvadas. Tikslas – apibūdinti konfliktines situacijas. Konfliktai bei jų grupės. Konfliktai ir jų struktūra. Konfliktų grupės. Konfliktų priežastys, sprendimai ir valdymas. Konflikto atsiradimo priežastys. Konfliktinių situacijų sprendimai ir valdymas. Konfliktų prevencija. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2008-05-20
 • Krikščioniškosios dorybės

  Įvadas. Krikščioniškosios dorybės. Įsakymas. Nuolankumas. Kantrybė. Meilė. Atlaidumas ir mielaširdystė. Skaistybė.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2008-03-15
 • Kultūros įtaka sėkmingam bendravimui

  Individo moralinio išsivystymo lygiai. Hedonistinė dora. Egoistinė dora. Pragmatinė dora. Konformistinė dora. Nurodymų dora. Saiko dora. Humaniškumo dora. Darnos dora. Dvasinė dora. Nedorumas. 13 etikos taisyklių. Elitizmas. Paternalizmas. Išpuikimas, susvetimėjimas bei abejingumas. Diskriminacija. Etikos kodeksai. Etikos kodeksų tikslai ir rūšys. Pirmaeiliai etikos kodeksų tikslai. Kas nurodoma etikos kodekse? Etikos kodeksų nauda. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2005-10-14
 • Laimė (2)

  Ar laimė galima? Kas yra laimė? Laimę griaunantys jausmai. Skausmas ir kančia. Kaltė. Nerimas. Baimė. Nepasitikėjimas. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-03-14
 • Laimė (3)

  Įvadas. Kas yra laimė. Laimė ir vertybės. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-16
 • Laimė. Draugystė. Meilė

  Įvadas. Laimė. Draugystė. Meilė. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-03
 • Laimės samprata

  Įvadas. Laimė. Laimės samprata. Laimės faktoriai. Johno Stuarto Millio nuomonė apie laimę. I. Kanto nuomonė apie laimę. Laimė ir neigiami jausmai. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2008-06-26
 • Laisvė

  Įvadas. Apie laisvę. Laisvės supratimas. Elgesio laisvė, kokia ji? Laisvės įgyvendinimas būtinumo sąlygomis. Laisvės įgyvendinimas laisvės sąlygomis. Savosios laisvės apribojimas. Keleto filosofų mintys apie laisvę. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-27
 • Laisvė (2)

  Įvadas. Laisvės samprata. Laisvės realumo faktai. Asmens išsilaisvinimas. Lietuvių mąstytojai apie laisvę. Vidinė laisvė. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-03-19
 • Laiškų rašymo stilius ir siuntimas

  Įvadas. Darbo tikslas – aptarti tinkamą laiškų rašymą. Laiškų ir pašto siuntų adresavimas. Siunčiamų Lietuvoje pašto siuntų adresavimas. Siunčiamų į užsienį pašto siuntų adresavimas. Siuntėjo adreso rašymas. Kreipiniai, struktūra, pabaiga. Kreipiniai. Laiško pabaiga. Gera struktūra – pusė darbo. Verslo laiškų rašymas. Verslo laiško dalys. Laiško forma. Pasisveikinimas. Laiško pabaiga. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2010-04-09
 • Lenkijos delegacijos Lietuvoje darbo vizitas

  Įvadas. Darbo tikslas – aprašyti Lenkijos delegacijos. Lietuvoje darbo vizitą. Lenkijos kultūros savitumų ir nacionalinių ypatumų aprašymas. Lenkijos aprašymas. Tarptautinio verslo su Lenkija ir kultūros ryšys. Lenkijos ir Lietuvos verslo ryšys. Lenkijos ir Lietuvos kultūros ryšys. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimo aspektai. Derybos. Kaip sutarti su lenkais. Lenkijos žmonių religijos, elgsenos ir manierų ypatumai. Užsieniečių verslo kelionės Lietuvoje planavimas ir organizavimas. Pietų vadyba. Pietų meniu. Svečių vizito išlaidų sąmatos sudarymas. Išvados.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2009-04-17
 • Lietuvos prokurorų etikos kodeksas

  Įvadas. Lietuvos prokurorų etikos kodeksas. Įvadinis žodis. Santykiai su vadovybe ir darbuotojais. Dalyvavimas priimant sprendimus. Interesų konfliktai. Veiklos įvertinimo formos. Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų. Poveikio priemonių taikymas. Etiketo reikalavimai. Konfidencialumas. Informavimas. Dokumentavimas. Dovanos. Santykiai su vartotojais. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene ir viešieji santykiai. Spaudos konferencijos organizavimas pristatant naują Lietuvos prokurorų etikos kodeksą.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-22
 • M. Heidegerio ir A. Kamiu egzistencinė etika

  Įvadas. Martynas Heidegeris. Čia-būtis. Su-būtis. Mirtis. Albertas Kamiu. Dvasios konfliktai. Savižudybė. Absurdas. Pamąstymai. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2007-01-25
 • Mandagumas

  Įvadas. Mandagumas. Palankumas. Dėmesingumas. Paslaugumas. Mandagumas ir etiketas. Mandagumas ir bendravimas. Mandagumas – verslininko sėkmės pagrindas. Pabaiga.
  Etika, referatas(4 puslapiai)
  2006-03-24
 • Mandagumas (2)

  Įvadas. Mandagumas nieko nekainuoja, bet už jį galima daug nusipirkti. Mandagumas ir bendravimas. Mandagumas ir etiketas. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-12
Puslapyje rodyti po