Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Etikos namų darbai

Etikos namų darbai (54 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • "Vieno langelio" principas piliečių aptarnavime

  Įvadas. "Vieno langelio" principas. "Vartai" vyriausybinėse institucijose. "Vieno langelio" aptarnavimo principas Darbo Biržoje. "Vieno kontakto" principas Vilniaus miesto savivaldybėje. Išvados .
  Etika, namų darbas(10 puslapių)
  2006-12-05
 • A. Šopenhaueris "Gyvenimo išminties aforizmai"

  Nagrinėjama Artūro Šopenhauerio (Arthur Schopenhauer), kūrinio "Gyvenimo išminties aforizmai" 1-4 skyriai. Kuo žmogus yra. Ką žmogus turi. Kuo žmogus yra kitiems. Pilietinė garbė. Tarnybinė garbė. Kario garbė. Lyčių garbė. Riteriškoji garbė. Tautos garbė.
  Etika, namų darbas(5 puslapiai)
  2008-06-18
 • Aristotelis ir jo etika

  Aristotelio gyvenimas. Aristotelio samprata apie etiką. Gėrio samprata pagal Aristotelį. Dorybių samprata pagal Aristotelį. Dorybių lentelė Aristotelio teorijoje. Dorybių dimensijos.
  Etika, namų darbas(4 puslapiai)
  2007-10-10
 • Bendravimas ir bendradarbiavimas su skirtingų kultūrų atstovais

  Jungtinės Amerikos Valstijos. Tad kaip galima susitarti su amerikiečiais? Derantis su amerikiečiais. Didžioji Britanija. Patarimai. Kaip dera elgtis siekiant britų palankumo? Vokietija. Prancūzija. Geriausiai seksis su prancūzais derėtis, jeigu žinosite jų psichologiją ir taktiką. Patarimai.
  Etika, namų darbas(15 puslapių)
  2007-05-17
 • Bendravimas turizmo versle

  Bendravimo ir verslo etikos ryšys. Verslo etika. Etiškas bendravimas. Žodinis bendravimas, viešosios kalbos ypatumai. Pokalbiai telefonu. Turizmo paslaugų vartotojų poreikiai. Apgyvendinimo verslas ir svečiams teikiamų paslaugų kokybė. Viešbučiai. Viešbučių tipai. Svečių namai. Moteliai.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-02-11
 • Derybų organizavimas ir jų vedimas (3)

  Įžanga. Delegacijos vizito scenarijus bei programa. Derybų aprašymas. Pasirengimas deryboms. AB "Laivitė" delegacijos sutikimas. Derybų vedimas. Konflikto sprendimas. Derybų rezultatas. Priėmimo organizavimas. Priėmimas – pietūs. Kviečiamų asmenų sąrašo sudarymas. Kvietimo maketas. Svečių susodinimo už stalo planas. Stalo kortelių pavyzdys. Tostas. Svečių vizito išlaidų sąmata. Išvados.
  Etika, namų darbas(15 puslapių)
  2008-11-21
 • Draugystė (2)

  Draugystė. Kuo mus traukia kai kurie žmonės. Nerašytos draugystės taisyklės. Draugystės iširimo priežastys. Kuo žavi draugystė.
  Etika, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-03-03
 • Džonas Stiuartas Milis. Utilitaristinė etika

  Įvadas. Dėstymas. Džonas Stiuartas Milis (John Stuart Mill). Utilitarizmo sąvoka. Utilitarizmo užuomazgos. Milio utilitarizmas. Išvados.
  Etika, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-06-13
 • Elegancija

  Įžanga. Dėstymas. Kas tai yra elegancija. Išvados.
  Etika, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-12-09
 • Etika (16)

  Remdamiesi Marko Aurelijaus "Sau pačiam" knyga, pateikti šio autoriaus pagrindinių vertybių ir principų išplėtotą dorovinę interpretaciją, sykiu nurodydami, kuo Marko Aurelijaus pažiūros artimos Stoikų pažiūroms? Kaip apskritai vertinate savo organizacijos moralinį lygį. Ar laikote jį nepakankamai aukštu? Kokius būdus padėčiai gerinti galėtumėt pasiūlyti? Kas jums tai trukdo padaryti? "Sakau jums, broliai: laikas trumpas! Belieka tiems, kurie turi žmonas, gyventi, tarsi jų neturėtų, ir kurie verkia, tarsi neverktų, ir kurie džiaugiasi, tarsi nesidžiaugtų, ir kurie perka, tarsi neįsigytų, ir kurie užsiėmę pasaulio reikalais, - kaip neužsiėmę. Nes šio pasaulio pavidalas praeina."
  Etika, namų darbas(4 puslapiai)
  2009-02-25
 • Etika (17)

  Etninių problemų klasifikacija. Marketingo sritys, kuriose dažniausiai veikiama amoraliai. Ginčo etika. Darbas su klientais firmoje.
  Etika, namų darbas(12 puslapių)
  2009-04-03
 • Etikos klimato samprata

  Įvadas. Etikos klimato esmė. Etikos klimatą nusako keletas nusistovėjusių praktikų (pagal D. Menzel). Organizacijos etikos klimatas. Sukurti organizacijos etišką klimatą reikia. Išvados.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-04-03
 • Etikos kodeksas: Šunskų pašto, paštininko profesijos etikos kodeksas

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Etikos kodeksas paštininkui. Išvados.
  Etika, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-05-10
 • Etikos problemos

  Įvadas. Darbo tikslas: Apžvelgti mikro ir makro etikos problemas rekreacijos ir turizmo versle. Rekreacijos ir turizmo, makro ir mikro etikos sąvokos. Seksualinis priekabiavimas. Korupcija. Sekso turizmas. Kontrabanda. Diskriminacija. Žala ekologijai. Išvados.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-10-19
 • Eutanazija (7)

  Įvadas. Eutanazijos rūšys. Legalizavimo pavojai. Eutanazija Lietuvoje. Klausimai pamąstymams.
  Etika, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-12-22
 • Eutanazijos problema: argumentai už ir prieš

  Įvadas. Eutanazijos sąvoka. Eutanazijos rūšys. Argumentai už eutanaziją. Argumentai prieš eutanaziją. Medikų požiūris į eutanaziją. Apklausos duomenys. Išvados.
  Etika, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-02-03
 • Imanuelio Kanto etika

  Imanuelio Kanto svarstymai apie laimę, laisvę, gerą valią.
  Etika, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-25
 • Įmonės etikos kodeksas: teisininkų kontora "Justicija"

  Užduotis. Įvadas. Etikos kodekso struktūra. Įvadinis žodis. Santykiai su vadovybe ir darbuotojais. Dalyvavimas priimant sprendimus. Interesų konfliktai. Veikos įvertinimo formos. Skatinimas laikytis elgesio standartų. Etiketo ir aprangos reikalavimai. Konfidencialumas. Informavimas. Dokumentavimas. Dovanos. Santykiai su vartotojais. Santykiai su kreditoriais, tiekėjais. Saugumas. Santykiai su konkurentais. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene ir viešieji santykiai. Spaudos konferencijos organizavimas. Išvados.
  Etika, namų darbas(18 puslapių)
  2006-04-13
 • Korupcija, jos samprata. Kovos su korupcija būdai. Dovana. Kyšis

  Įvadas. Priemonių prieš korupciją efektyvumas. Kovos su korupcija receptas. Kyšis. Išvados.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2007-02-28
 • Kultūra, korupcija ir kyšiai

  Kultūra. Korupcija ir kyšiai. Priemonių prieš korupciją efektyvumas. Kova su korupcija receptas. Teisė rinktis. Pasiūlymai.
  Etika, namų darbas(11 puslapių)
  2006-11-01
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po