Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Visuomenės sveikatos tyrimų etiniai aspektai

  PowerPoint pristatymas. Medicininių tyrimų istorijos aspektai. Epidemiologinių tyrimų etinės priežiūros istorinė raida. Pagrindinės sąvokos. Epidemiologinių tyrimų etinis reglamentavimas Lietuvoje. Epidemiologinių tyrimų etikos principų modelis. Epidemiologinių tyrimų kategorijos (pagal etinius reikalavimus). Etinių principų paminėjimas straipsniuose.
  Etika, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-05-02
 • Visuomenės tarnautojų profesinė etika

  PowerPoint pristatymas. Profesinė etika. Etikos problemos profesinėje veikloje. Elitizmas. Paternalizmas. Susvetimėjimas (abejingumas). Diskriminacija. Visuomenės tarnautojų profesijos standartai. Visuomenės tarnautojo ir verslo etikos skirtumai. Visuomenės tarnybos etika. Visuomenės tarnautojas susiduria su trejopa atsakomybe. Apie administracinę atsakomybę C. Fridrich ir H. Finer. Visuomenės tarnybos principai. Paklusti įstatymams ir juos įgyvendinti. Tarnauti visuomenės interesui. Prisiimti asmeninę atsakomybę. Vengti daryti žalą. J. Bowman skiria dvylika vertybių, kurios svarbios ir kaip asmeniniai ir profesiniai orientyrai. Visuomenės tarnautojų vertybės. Rūpinimasis. Geranoriškumas. Garbingumas, sąžiningumas. Atskaitomybė. Atsakomybė. Pažado laikymasis. Siekimas tobulėti, ištikimybė (lojalumas). Teisingumas, integralumas. Pagarba kitiems, atsakingas pilietiškumas. Klausimai diskusijai.
  Etika, pristatymas(31 skaidrė)
  2007-08-10
 • XIX amžiaus etika

  Įžanga. Johnas Stuartas Mill'as. Etinės idėjos. Ekonominės idėjos. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-09-19
 • ŽIV/AIDS etinė problematika šiandieniniame Lietuvos kontekste

  Kas yra ŽIV/AIDS? Ar reikalingas ir ar privalomas nėščiųjų moterų visuotinis tikrinimas dėl ŽIV? Saugus priėjimas ir priežiūra.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-15
 • Žmogaus dvasinė ir moralinė ekologija

  Rašinys apie žmogaus įtaką ekologijai. Ekologinės padėties tiesioginis ryšys su žmonių, gyvenančių visuomenėje morale.
  Etika, rašinys(1 puslapis)
  2010-03-26
 • Žmogaus embriono prigimties ir jo moralinio statuso problema.

  Įvadas. Žmogaus embriono prigimties ir jo moralinio statuso problema. Abortas. Abortas - geriausias sprendimas? Vyrai ir abortas. Kaip galima jaustis nužudant savo paties vaiką? Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2006-11-03
 • Žmogaus gyvenimo esmė

  Įžanga. Keletas įdomesnių minčių apie gyvenimo esmę. A. Blokas teigia. Išvada. L. Tlostojus sako. Išvada. N. Rubakinas apie gyvenimo esmę. Išvada. B. Šo yra parašęs. Išvada. M. Gorkis. Išvada. Ž. Ž. Ruso taip pat mąstė apie gyvenimo esmę. Išvada. Dž. Londonas teigia. Išvada. A. Fransas teigė. Išvada. Dž. Sviftas yra pasakęs. Išvada. Seneka sakė. Išvada. F. Fenelonas. Išvada. Seneka. Išvada. Seneka. Išvada. Ž. Vernas. Išvada. Demokritas. Išvada. Platonas. Išvada. Išvados.
  Etika, namų darbas(9 puslapiai)
  2007-10-10
 • Žmogaus meilės

  Meilės sąvoka. Seksualinė meilė. Erotinė meilė. Prieraišioji meilė. Draugų meilė. Krikščioniškoji meilė.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2005-06-29
 • Žmogaus prigimtis ir dorovinis elgesys

  Įvadas. Žmogaus pasaulis. Dorovinis pasaulis. Žmogaus vertingumas, orumas. Svarbiausias dorovės pagrindas. Dorovės samprata. Dorovės struktūra.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2007-04-24
 • Žmogaus teisės ir policijos veikla

  Įžanga. Žmogaus teisės samprata. Policijos veikla. Policijos sistema, uždaviniai. Jos funkcijos. Lietuvos policijos sistema. Lietuvos policijos funkcijos ir uždaviniai. Šaunamųjų ginklų ir specialiųjų priemonių panaudojimo teisėtumas. Šaunamojo ginklo ir specialiųjų priemonių panaudojimo pagrindai. Fizinės prievartos panaudojimo pagrindai. Ginkluotės panaudojimas persekiojant laivus jūroje. Pareigūnų atsakomybė. Ginkluoto policijos pareigūno asmens saugumo garantijos. Būtinoji gintis. Būtinasis reikalingumas. Sulaikymas. Asmenų sulaikymo taktika. Administracinės teisės pažeidėjo sulaikymo taktika. Asmenų, padariusių nusikaltimą, sulaikymas. Sulaikytų asmenų pristatymas ir konvojavimas. Išvados.
  Etika, referatas(19 puslapių)
  2009-01-03
 • Žmogaus, sąžinės, religijos ir spaudos laisvės

  Kas tai yra" laisvė". Sąžinės laisvė. Religijos laisvė. Religijos laisvė ir pamatinė žmogaus atsakomybė. Religijos laisvė ir visuomenė. Valstybė ir religijos laisvė. Spaudos laisvė. Klausimai klasei.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-15
 • Žmogus ir vertybių sistema. Nuostatos

  Įvadas. Vertybės samprata. Vertybės sąvoka ir jos aiškinimai. Vertybių tipai. Vertybių sistema. Vertybių pasaulis. Vertybių klasifikacija. Realiosios ir idealiosios dorovinės vertybės. Besąlyginės ir sąlyginės vertybės. Vertybių šakos. Vertybių klasės ir jų hierarchija. Vertybių klasifikavimas pagal kilmę. Vertybinės orientacijos. Vertybės ir vertybinės orientacijos. Vertybinių orientacijų produktyvumas. Neproduktyviosios vertybinės orientacijos. Produktyvioji vertybinė orientacija. Nuostatos. Nuostatų reikšmės aiškinimas. Nuostatų formavimasis ir pasikeitimai. Stereotipai. Išvados.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2006-11-07
 • Žmogus iš gatvės

  "Gatvės žmonės": gyvenimas be namų. Žmonės, neturintys nuolatinės gyvenamosios vietos. Visuomenės požiūris į benamius.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2005-12-28
 • Žmogus kaip kultūros kūrėjas ir jos produktas

  Žmogus kaip kultūros kūrėjas ir kultūros produktas. Kultūra - žmoniškumo didinimas. Žmogus ir kultūra.
  Etika, rašinys(6 puslapiai)
  2007-03-05
 • Žmogus, kuriuo aš žaviuosi: Beyonce Knowles

  PowerPoint pristatymas. Žmogus, kuriuo aš žaviuosi. Biografija. Pamaldumas. Pasikliovimas tėvais. Diskografija ir filmografija. Labdaringa veikla. Beyonce’s patrauklumas.
  Etika, pristatymas(8 skaidrės)
  2009-01-28
 • Žmoniškumas. Sąžinė. Meilė

  Dorybė. Žmoniškumas. Sąžinė. Meilė. Išvados. Išnašos.
  Etika, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-04-11
 • Žodinis bendravimas, viešos kalbos ypatumai

  Žodinis bendravimas, viešos kalbos ypatumai, viešųjų pasisakymų sandara, pokalbiai telefonu, dalykinis bendravimas raštu, patarimai rašant laiškus, susirašinėjimo ypatumai pagal Europos Sąjungos reikalavimus.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-21
Puslapyje rodyti po