Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Auditoriaus etika

  PowerPoint pristatymas. Atestuotas auditorius. Auditorių profesinės etikos kodeksas nustato. Bendrieji etiniai auditorių profesinio elgesio principai. Nepriklausomybė. Profesinė kompetencija. Profesinės kompetencijos principas teigia. Principas nepažeidžiamas. Sąžiningumas, objektyvumas. Atstovavimas visuomenės interesams. Konfidencialumas. Atsakomybė. Pagal Lietuvos audito įstatymo projektą, auditorius negali atlikti audito.
  Etika, pristatymas(17 skaidrių)
  2011-03-04
 • Auditoriaus profesinė etika

  Įvadas. Auditoriaus etika. Objektyvumas ir sąžiningumas. Nepriklausomybė. Kompetencija ir profesionalumas. Konfidencialumas. Santykiai su klientais ir kolegomis. Atstovavimas visuomenės interesams. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2006-04-28
 • Auditoriaus profesinė etika (2)

  Įžanga. Profesinės etikos samprata ir svarba. Auditorių etikos kodeksas. Nepriklausomybė. Sąžiningumas ir objektyvumas. Kompetencija. Konfidencialumas. Kitos elgesio normos. Auditorių garbės teismas. Išvados.
  Etika, referatas(13 puslapių)
  2007-05-18
 • Auditorių etikos kodeksas

  Auditorių etikos kodeksas. Nepriklausomybė. Sąžiningumas ir objektyvumas. Kompetencija. Konfidencialumas. Kitos elgesio normos. Auditoriaus santykiai su auditorių savivaldos institucijomis. Priedas (1).
  Etika, referatas(14 puslapių)
  2006-12-01
 • Bendravimas - žmogaus vertybė (2)

  Etikos esė. Samprotavimas apie vieną laisvai pasirinktą vertybę. Aprašyta vieną iš universalių vertybių – bendravimas.
  Etika, esė(2 puslapiai)
  2010-09-24
 • Bendravimas (9)

  Bendravimo samprata. Vadovavimas. Sugebėjimas bendrauti. Empatija. Praktinių bendravimo įgūdžių formavimas. Vadovo elgesys. Humoras ir šypsena. Vadovo elgesio manieros. Draugystės vertikalė. Pagyrimų vieta valdymo funkcijų sistemoje. Ar reikia skatinti? Už ką skatinti? Kritika. Dalykiška kritika. Bendravimas su verslo partneriais. Keitimasis vizitinėmis kortelėmis. Bendravimas su skirtingų šalių verslo partneriais. Danija. Švedija. Suomija. Norvegija. Vokietija. Bendravimas su konkurentais
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-11-29
 • Bendravimas ir bendradarbiavimas su skirtingų kultūrų atstovais

  Jungtinės Amerikos Valstijos. Tad kaip galima susitarti su amerikiečiais? Derantis su amerikiečiais. Didžioji Britanija. Patarimai. Kaip dera elgtis siekiant britų palankumo? Vokietija. Prancūzija. Geriausiai seksis su prancūzais derėtis, jeigu žinosite jų psichologiją ir taktiką. Patarimai.
  Etika, namų darbas(15 puslapių)
  2007-05-17
 • Bendravimas kaip vertybė

  Įžanga. Kas yra bendravimas. Bendravimas kaip vertybė. Išvados.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2007-04-05
 • Bendravimas turizmo versle

  Bendravimo ir verslo etikos ryšys. Verslo etika. Etiškas bendravimas. Žodinis bendravimas, viešosios kalbos ypatumai. Pokalbiai telefonu. Turizmo paslaugų vartotojų poreikiai. Apgyvendinimo verslas ir svečiams teikiamų paslaugų kokybė. Viešbučiai. Viešbučių tipai. Svečių namai. Moteliai.
  Etika, namų darbas(7 puslapiai)
  2008-02-11
 • Bendravimo etika

  Įvadas. Tiriamojo reiškinio pristatymas. Empirinis tyrimas. Tyrimo kriterijų apibrėžtys. Tyrimo procedūra. Tyrimo rezultatai ir jų analizė Išvados.
  Etika, tyrimas(12 puslapių)
  2006-01-11
 • Bendravimo etika (2)

  Įvadas. Bendravimas. Bendravimas – tai komunikacija. Bendravimas ir doriniai žmonių tipai. Bendravimas ir temperamentas. Verbalinis ir neverbalinis bendravimas. Verbalinis bendravimas ir jo stiliai. Neverbalinis bendravimas. Bendravimo kultūra. Bendravimo sunkumai. Dorovinė asmenybės kultūra. Bendravimo kultūros principai. Kaip elgtis svečioje šalyje? Išvados.
  Etika, referatas(16 puslapių)
  2007-01-30
 • Bendravimo etiketas

  Įvadas. Sveikinimasis. Susipažinimas ir supažindinimas. Telefonas. Vizitinės kortelės. Pokalbis. Svečių priėmimas. Apranga. Dovanos. Neverbalinio bendravimo etiketas.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2009-04-06
 • Bendravimo kultūra

  Įvadas. Vadovo pareigos. Vadovavimo ypatumai. Vadovo savybės. Mūsų bendravimas. Profesinė etika. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2006-06-06
 • Bendravimo kultūra ir geros manieros

  Bendravimas. Etika. Dalykinis bendravimas. Mandagus elgesys. Manipuliacija ar pagarba. Aktyvus klausymasis ir domėjimasis. Priimkite pašnekovą toks koks jis yra. Formalus prisistatymas. Neformalus prisistatymas. Prisistatymas prieš didelę auditoriją. Bendravimo psichologija.
  Etika, referatas(18 puslapių)
  2006-10-19
 • Bendravimo kultūros ir etikos UAB "Baltik Vairas" įvertinimas

  Įvadas. Bendravimo kultūra ir etika. Bendravimo samprata bei lygmenys. Bendravimo ir etikos reikšmė įmonėje. Organizacijos kultūros įtaka bendravimo sėkmei. Bendravimo kultūra. Anketavimas. Bendravimo kultūros etikos įvertinimas UAB "Baltik Vairas". Informacija apie respondentus. Respondentų bendravimo kultūros ir etikos vertinimas įmonėje "Baltik Vairas". Išvados ir rekomendacijos.
  Etika, tyrimas(22 puslapiai)
  2007-02-05
 • Bendravimo neigiamos savybės

  Esė apie bendravimą. Blogas bendravimas. Neigiamos bendravimo savybės.
  Etika, esė(4 puslapiai)
  2010-03-08
 • Bendravimo, moralės ir etikos ryšys

  PowerPoint pristatymas. Etikos, moralės ir dorovės esmė. Etikos esmė. Moralės esmė. Moralė pasireiškia. Etiško bendravimo lygmenys. Svarbiausios etikos funkcijos. Etikos teorijos. Deontologinė etikos teorija. I. Kanto teiginiai. Utilitarizmo etikos teorija . Teisingumo etikos teorija. Organizacijos suinteresuotųjų etikos teorija.
  Etika, pristatymas(13 skaidrių)
  2009-10-26
 • Bendrosios etinės nuostatos privalomos verslininkui

  Įvadas. Mano darbo uždaviniai. Verslo etikos samprata. Bendrosios etinės nuostatos, privalomos verslininkui. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-05-21
 • Bendrosios ir profesinės etikos samprata ir ryšiai

  Etikos apibrėžimas. Etikos elementai. Bendroji etika. Auditoriaus profesinės etikos taisyklių svarba. Sąžiningumas ir objektyvumas. Nepriklausomybė.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-24
 • Bendrovės etikos kodeksas: kompanija Shell

  Santykiai su vadovybe ir darbuotojais. Įsipareigojimai. Atsakomybė. Santykiai su vadovybe. Santykiai su darbuotojais. Vadovybės ir darbuotojų santykiai. Darbuotojų tarpusavio santykiai. Dalyvavimas priimant sprendimus. Interesų konfliktai. Veiklos įvertinimo formos. Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų. Etiketo ir aprangos reikalavimai. Konfidenciali informacija. Informavimas. Dovanos, pramogos ir kyšininkavimas. Santykiai su vartotojais. Saugumas. Santykiai su valdžia. Santykiai su konkurentais. Veiklos principas. Įsipareigojimai. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene ir viešieji santykiai. Spaudos konferencijos organizavimas, pristatant naują įmonės etikos kodeksą.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2006-04-27
Puslapyje rodyti po