Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Europos mokslo ir naujų technologijų etikos grupė

  Įvadas. Europos mokslo ir naujų technologijų grupės bendra apžvalga. Europos komisijos santykis su Europos mokslo ir naujų technologijų grupe. Europos mokslo ir naujų technologijų grupės opinijų struktūra. Europos mokslo ir naujų technologijų grupės veiklos ryšiai su Lietuvoje veikiančiomis institucijomis. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2007-02-20
 • Europos mokslo ir naujų technologijų etikos grupė (2)

  PowerPoint pristatymas. Truputis istorijos. Grupės mandatai. Europos mokslo ir naujų technologijų etikos grupė. Europos komisijos ir grupės santykis. Kad būtų paisoma skirtingų etinių aspektų, grupės nariais yra... Pagrindiniai grupės darbo principai. Prieš priimant ir teikiant grupės nuomonę komisijai. Grupės darbo reglamentavimas. Etinės problemos dėl kurių grupės nuomonė yra perduota Europos komisijai. Daugiau informacijos.
  Etika, pristatymas(16 skaidrių)
  2007-02-20
 • Europos policijos kodekso taikymas Lietuvoje

  Dalykinė etika. Etikos kodeksai. Europos policijos etikos kodekso taikymas Lietuvoje. Diskrecinės valdžios būtinybė. Reali diskrecinės valdžios kontrolė. Diskretinė valdžia ir prielaidos ja naudotis. Išnašos.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2008-05-22
 • Eutanazija

  Žmogaus gyvybės apsauga: nuo Antikos iki Naujųjų laikų. Eutanazija šiuolaikinėje visuomenėje. Neoficialioji eutanazija Lietuvoje. Eutanazija Olandijoje. Aktyvioji ir pasyvioji eutanazija.
  Etika, referatas(15 puslapių)
  2004-09-26
 • Eutanazija (3)

  Įvadas. "Eutanazijos" žodžio kilmė, jos formos ir rūšys. UŽ ar PRIEŠ eutanaziją. Rūpinimasis mirštančiaisiais. Gyvybės vertė. Aktyviosios eutanazijos ir savižudybės su pagalba legalizavimo pavojai. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-22
 • Eutanazija (5)

  Įvadas. Eutanazijos istorija: nuo Antikos iki šių dienų. Eutanazija Lietuvoje. Eutanazija Olandijoje. Pasyvioji ir aktyvioji eutanazija. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-08
 • Eutanazija (6)

  Įvadas. Eutanazija ir jos rūšys. Požiūriai į eutanaziją. Humanistinis požiūris. Krikščionių požiūrį lemiantys veiksniai. Lietuvos žmonių požiūris. Eutanazija savo noru, argumentai "už" ir "prieš". Baigtinė išvada.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-03-31
 • Eutanazija (7)

  Įvadas. Eutanazijos rūšys. Legalizavimo pavojai. Eutanazija Lietuvoje. Klausimai pamąstymams.
  Etika, namų darbas(9 puslapiai)
  2006-12-22
 • Eutanazija: argumentai už ir prieš

  Eutanazija. Koks medikų požiūris į eutanaziją. Kokiais kriterijais ir kokiu principu vadovaujantis galima atrinkti žmonių grupes eutanazijai? Kas turi tam teisę? Ar kančia turi prasmę? Argumentai už eutanaziją. Argumentai prieš eutanaziją. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-19
 • Eutanazija. Organų donorystė

  Eutanazija. Savanoriška eutanazija. Taigetiška filosofija. Kriptanazija. Naujagimių eutanazija. Organų donorystė. Transplantacijos būdai. Donorystės objektai.
  Etika, esė(3 puslapiai)
  2006-02-01
 • Eutanazijos problema: argumentai už ir prieš

  Įvadas. Eutanazijos sąvoka. Eutanazijos rūšys. Argumentai už eutanaziją. Argumentai prieš eutanaziją. Medikų požiūris į eutanaziją. Apklausos duomenys. Išvados.
  Etika, namų darbas(8 puslapiai)
  2010-02-03
 • Eutanazijos samprata ir jos rūšys. Argumentai "už" ir "prieš"

  Įvadas. Eutanazija ir jos rūšys. Argumentai už ir prieš. Katalikų Bažnyčios požiūris į eutanaziją. Eutanazijos istorinė raida. Utilitaristinis požiūris. Eutanazijos problema pasaulio valstybėse. Eutanazijos problema Lietuvoje. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-04-26
 • Filosofinė etika

  Sokrato, Platono ir Aristotelio etika. Sokratas (469 – 399 m. pr. Kr.). Platonas (428 – 348 m. pr. Kr.). Aristotelis (384 – 322 m. pr. Kr.). Klasikinės Antikos dorybės. Epikūrininkų etikos samprata. Stoikų etika (Seneka, Zenonas, Markas Aurelijus). Antikinės ir krikščioniškosios etikos skirtumai. Krikščioniškosios dorybės. I. Kanto etika. D. Hume‘o etika. Utilitaristinė etika. F. Nietzsche‘s moralės samprata.
  Etika, konspektas(9 puslapiai)
  2005-10-28
 • Filosofinė etikos samprata (gėrio ir blogio santykis)

  Įvadas. Apie pradinius gėrio įgimius žmogaus prigimtyje. Apie polinkį į blogį žmogaus prigimtyje. Žmogus iš prigimties blogas. Apie blogio žmogaus prigimtyje kilmę. Išvados.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2008-06-04
 • Filosofinis požiūris į žmonių ir šunų santykius

  Filosofinės etikos darbas apie žmonių - gyvūnų santykius. Įvadas. Nuo senovės iki šių dienų. Šunys ir žmonės. Šunys ir vaikai. Šunys ir suaugę žmonės. Išvados.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2009-05-29
 • Forgiveness and Justice

  Darbas anglų kalba. Teisingumas ir mokėjimas atleisti. Introduction. Forgiveness. Justice. Justice should not include a conception of forgiveness. Conclusion.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-30
 • Frydricho Nyčės etinės idėjos

  Frydricho Nyčės etinių idėjų apžvalga. Įvadas. F. Nyčės etinės idėjos. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-09
 • Gėris ir blogis mūsų visuomenėje

  Įvadas. Gėrio ir blogio pažinimo medis. Gėris, blogis ir neutralūs dalykai. Afektai. Etinės Sokrato pažiūros. Dora yra besąlygiškas gėris. Dora yra susijusi su nauda ir laime. Dora yra žinojimas. Epikūro pažiūros. Teodicėja. Malonės teorija. Gėrio rūšys. Pradingusi dorybė.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2005-09-21
 • Gero pardavėjo savybės

  Noras ir pasirengimas dirbti pardavėju. Tikėjimas parduodamu produktu. Teigiamas (pozytivus) požiūris. Pasirengimas nuolatos mokytis. Savo produktų žinojimas. Mokėjimas susitelkti darbui. Sąžiningumas. Atkaklumas. Rūpinimasis pirkėju. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-17
 • Gerumas

  Įvadas. Gerumas kaip doro žmogaus esmė. Gerumas pedagogikoje. Gerumo ugdymas. Išvados.
  Etika, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-15
Puslapyje rodyti po