Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika

Etika (597 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Etinės problemos darbe

  Įvadas. Dėstymas. Problemų sprendimo būdai. Išvados.
  Etika, referatas(6 puslapiai)
  2007-01-23
 • Etinės problemos ir konfliktai

  Įvadas. Vadovas ir darbuotojai. Pasitikėjimas darbuotojais. Bendradarbiavimas. Elgesys su darbuotojais. Vadovavimo etika. Vadovavimo problemos. Etika ir vadyba. Konfliktai. Pagrindiniai konfliktų bruožai. Pagrindinės konfliktų priežastys. Interesų konfliktas. Etinė konfliktų analizė. Išvados.
  Etika, referatas(19 puslapių)
  2007-02-26
 • Etinės problemos ir konfliktai organizacijose

  Įvadas. Profesinės etikos problema. Vadovavimo etika. Etika ir vadyba. Universalu ir konkretu. Principų ir būtinybės santykis. Etinių sprendimų priėmimas organizacijoje. Sąžiningumas, dora. Santykiai organizacijoje. Bendravimas. Sprendimų priėmimo kriterijai etinėje argumentacijoje. Pagrindiniai konfliktų bruožai. Etinių problemų ir jų analizės lygiai. Etinių problemų klasifikacija. Interesų konfliktas. Konfliktai Estijos kompanijose. Pagrindinės konfliktų priežastys. Etinė konfliktų analizė. Išvados.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2006-01-05
 • Etinės problemos ir konfliktai organizacijose (2)

  Įvadas. Etinių problemų sprendimas organizacijose. Konfliktai organizacijose ir jų sprendimas. Bendrieji etikos standartai organizacijose. Išvados ir pasiūlymai.
  Etika, referatas(9 puslapiai)
  2008-02-14
 • Etinės problemos rekreacijoje ir turizme (2)

  Įvadas. Mikroetikos problemų samprata. Problemos dėl tarnybinio demaskavimo (skundimo). Problemos dėl organizacijos ir darbuotojų interesų nesutapimo. Problemos dėl firmos domėjimosi privačiu darbuotojų gyvenimu Problemos dėl įsipareigojimo saugoti firmos paslaptis. Problemos dėl lytinės diskriminacijos. Makroetikos problemų samprata. Santykiai tarp bendrovių. Santykiai tarp bendrovių ir valstybės. Santykiai tarp bendrovės ir vartotojų. Santykiai tarp bendrovės ir investuotojų santykiai tarp bendrovių ir vietos visuomenės. Bendrovės ir aplinkos apsauga. Publikacijų analizė. Mikroetikos problemos. Makroetikos problemos. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2009-12-27
 • Etinės problemos rekreacijoje ir turizme (3)

  Įvadas. Etikos problemos sąvoka. Mikroetikos problemos. Apgavystė. Piktnaudžiavimas. Interesų konfliktas. Seksualinis priekabiavimas. Korupcija. Elitizmas. Paternalizmas. Diskriminacija. Kontrabanda. Konkurencija. Išvados.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2010-05-07
 • Etinės problemos rekreacijoje ir turizme (4)

  Įvadas. Darbo tikslas: aptarti ir išanalizuoti, su kokiomis etinėmis problemomis rekreacijos ir turizmo srityje susiduria paslaugų tiekėjai (įmonių vadovai, darbuotojai) ir paslaugų pirkėjai (potencialūs turistai). Mikroetikos problemos. Interesų konfliktas. Tarnybinis demaskavimas (skundimas). Organizacijoje dirbančių moterų problemos (lytinė diskriminacija ir seksualinis priekabiavimas). Korupcija, kyšininkavimas ir dovanos. Firmos paslaptys. Makroetikos problemos. Konkurencija (santykiai tarp bendrovių). Sekso turizmas. Kontrabanda. Išvados.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2011-01-12
 • Etinės problemos šiuolaikinėje medicinoje: Vaikas iš mėgintuvėlio

  Kas yra klonavimas. Klonavimo sukeliami sunkumai. Klonavimo istorija. Pirmas klonuotas žmogus. Žmogaus klonavimas etikos požiūriu. Gyvo žmogaus. Mirusio žmogaus. Įstatymai braška. Klonų likimas.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-12-30
 • Etinės vertybės Aristotelio "Nikomacho etikoje", kinų filosofo Konfucijaus "Apmąstymai ir pašnekesiai" ir M. Aurelijaus "Sau pačiam" kūriniuose

  Laimė - žmogaus veiklos tikslas. Aristotelio dorybės pagal Nikomacho etiką. Vertybės pagal Aristotelį. Saikingumas. Narsa (drąsa). Išmintis. Teisingumas. Dosnumas ir iškilnumas. Didybė. Laimė. Konfucijus ir jo mokymas. Apie moralės principus. Humaniškumas. Etiketas, ritualas. Teisingumas. Žinojimas. Kilnaus žmogaus bruožai. Senovės Romos vertybės. Išvados.
  Etika, analizė(16 puslapių)
  2007-07-04
 • Etiniai viešojo administravimo principai

  Įvadas. Profesinės etikos samprata. Viešojo administravimo etikos ypatumai. Etikos svarba viešajame administravime. Etikos problemos. Viešojo administravimo etikos situacija Lietuvoje. Etiškas problemų sprendimas. Etikos kodeksai. Išvados.
  Etika, referatas(17 puslapių)
  2009-05-26
 • Etinis suskilimas nežinomybės akivaizdoje

  Išmintis. Išmintis pagal Sokratą. Išmintis kaip tiesos įžvalga: Platonas. Teisingumas, išmintis, drąsa ir nuosaikumas. Žmogaus traktavimas Aristotelio etikoje. Pirmasis Aristotelio etinis klausimas. Narsumo dorybės analizė. Aristotelis. Naujo žmogaus idealas etiniame mokyme. Seneka.
  Etika, referatas(8 puslapiai)
  2006-01-20
 • Etinių problemų sprendimas įmonėje

  Etinių problemų klasifikacija. Marketingo sritys, kuriose dažniausiai veikiama amoraliai. Pagyrimo etika. Kritikos etika.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2006-01-12
 • Etinių sprendimų priėmimas organizacijoje. Etinių sprendimų priėmimo modeliai

  Etiško sprendimo supratimas. Sprendimo teisėtumas ir etiškumas. H. Kohlbergo individo moralinio išsivystymo teorija. Sprendimų priėmimo kriterijai etinėje argumentacijoje. Etinių problemų klasifikacija. L.K. Trevin'o etinio sprendimo priėmimo sąveikos modelis. A.Ferrelo ir V. Greshamo etinio sprendimo priėmimo atsitiktinumo modelis. M.G. Velasquezo "septynių žingsnių" etinio sprendimo priėmimo modelis.
  Etika, referatas(22 puslapiai)
  2007-05-28
 • Etinių sprendimų priėmimas organizacijoje. Kokie šiuolaikiniai konfliktų sprendimo būdai yra taikomi šiuolaikinėje valdymo teorijoje ir praktikoje? Kokių konfliktų dažniausiai kyla organizacijoje?

  Įvadas. Etinių sprendimų priėmimas organizacijoje. Konfliktai. Konfliktų sprendimas – teorija ir praktika. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2007-01-10
 • Etinių sprendimų priėmimo kriterijai

  Etiško sprendimo priėmimo žingsniai. Etiniai sprendimai. Etiniai kriterijai.
  Etika, rašinys(3 puslapiai)
  2005-12-02
 • Etiškas dovanų įteikimas

  Apie dovanas ir suvenyrus. Didysis dovanų teikimo metas. Kam reikalingos verslo dovanos? Menas dovanotoji. Kaip išrinkti mielą dovaną?
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2006-07-31
 • Etiškas sprendimo priėmimas

  PowerPoint pristatymas. Etiško sprendimo sąvoka. Etinio pagrindimo problema. L. Kohlberg hierarchinė moralinio aiškinimo (pagrindimo) vystymosi. Moralinio pagrindimo lygiai ir jų pakopos. Etiško sprendimo priėmimas. Etiško sprendimo priėmimo žingsniai. Etiško sprendimo priėmimas. Etiško sprendimo svarba. Užduotis.
  Etika, pristatymas(23 skaidrės)
  2007-08-03
 • Etiškas vadovas

  PowerPoint pristatymas. Vadovo asmenybės požymiai. Vadovui būdingas asmenybės struktūros modelis. Kas skatina vadovo aktyvumą. Teigiamo ir neigiamo vadovo požymiai. Vadovo charakterio bruožai.
  Etika, pristatymas(8 skaidrės)
  2008-03-21
 • Etiško sprendimo priėmimas

  PowerPoint pristatymas. Etinių sprendimų priėmimas organizacijoje. Etinės problemos kyla iš konfliktų. Gautas tarnybinis pranešimas. Motyvai ir tikslai. Alternatyvos. Teigiamos ir neigiamos alternatyvos.
  Etika, pristatymas(14 skaidrių)
  2007-08-06
 • Etiško sprendimo samprata

  Etiško sprendimo samprata. Etiško sprendimo sąvoka. Etiškų sprendimų skirstymas. Etiško sprendimo priėmimo procesas. Etinio pagrindimo problema. Etiško sprendimo svarba.
  Etika, referatas(12 puslapių)
  2006-11-28
Puslapyje rodyti po