Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Dalykinio bendravimo etika

Dalykinio bendravimo etika

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Įvadas. Bendravimas. Pagrindinės sąvokos. Bendravimas ir jo samprata. Bendravimas ir jo doroviniai žmonių tipai. Bendravimo vystymasis. Verbalinis ir neverbalinis bendravimas. Verbalinis bendravimas ir jo stiliai. Neverbalinis bendravimas. Etika. Etikos samprata. Etikos uždavinys ir metodas. Dalykinio bendravimo etikos praktinės situacijos. Išvados. Priedas.

Ištrauka

Kas tai yra dalykinio bendravimo etika? Į tai galima atsakyti labai greitai, paprastai ir trumpai, tačiau mes taip nedarysim. Į šį klausimą mes Jums norime atsakyti labai aiškiai ir kuo tiksliau. Tačiau viską reikėtų pradėti būtent nuo to kas tai yra bendravimas? Į šį klausimą mūsų kursiniame darbe Jūs rasite labai daug ir tikrai įdomių atsakymu, nes kiekvienas mokslininkas turi šiuo atžvilgiu savo nuomonę,
Išsiaiškinus žodžio – bendravimas – prasmę galima toliau pradėti gilintis kaip jis yra suprantamas. Labai yra įdomu kokią sąveiką bendravimas turi su žmonių doroviniais tipais. Negalima pamiršti bendravimo vystymosi.
Dalykiniame bendravime didelę reikšmę turi verbalinis ir neverbalinis bendravimas. Šias dvi kalbas reikia labai smulkiai išnagrinėti ir labiau su jomis susipažinti. Kam to reikia? Šios dvi kalbų rūšys gali mūsų dalykinį bendravimą padaryti labai kultūringesnį ir efektyvesnį, tačiau to pasiekti galima labiau patobulinus jas ir labiau išanalizavus, būtent ką mes ir stengėmės padaryti savo kursiniam darbe.
Išsiaiškinus bendravimo vystymąsi, susipažinus su dalykiniu bendravimu, bandėme pateikti visą surinkt ir gautą informaciją, iš įvairių šaltinių, apie etiką, jos kilmę ir jos poveikį mūsų bendravimui.
Šiame kursiniame pateikiama etikos bei bendravimo samprata, įvairios situacijos susijusios su dalykinio bendravimo etika.
Darbo tikslas – išanalizuoti dalykinio bendravimo etiką ir jo sampratą.
Tikslui pasiekti iškeliami tokie uždaviniai:
1. Panagrinėti su bendravimo ir etikos sampratą;
2. susipažinti su verbaliniu ir neverbaliniu bendravimu;
3. išnagrinėti dalykinio bendravimo etikos praktinės situacijas.
Darbo metodologija – rašydamos šį darbą naudojomės įvairia moksline literatūra, bei internetine medžiaga. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-18
DalykasEtikos kursinis darbas
KategorijaEtika
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai15
Dydis73.77 KB
AutoriusDovile
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas0
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Dalykinio bendravimo etika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą