Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Etika>Įmonės etikos kodeksas: "Trustworthy"

Įmonės etikos kodeksas: "Trustworthy"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Įvadas. Įmonės "Trustworthy" etikos kodeksas. Įvadinis žodis. Santykiai su vadovybe. Darbuotojai. Dalyvavimas. Interesų konfliktai. Politikos ir procedūros. Veikos įvertinimo formos. Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų. Etiketo reikalavimai. Konfidencialumas. Informavimas. Dokumentavimas. Dovanos, kyšiai. Santykiai su klientais. Santykiai su kreditoriais ir tiekėjais. Saugumas. Santykiai su konkurentais. Santykiai su valdžia. Santykiai su visuomene, kaimynais. Viešieji santykiai. Išvados.

Ištrauka

Šiuo metu, kai verslo veiklos sričių yra gana daug, o toje srityje veikia ne viena, o keliolika konkuruojančių įmonių, tampa ypač aktualu verslą tvarkyti etiškais pagrindais. Kadangi, etiškais pagrindais pagrįsta veikla, didina visuomenės pasitikėjimą, padeda palaikyti gerus santykius su vyriausybe, verslo partneriais, vartotojais, visuomene, leidžia išvengti vis didėjančio vyriausybės reguliavimo, užsiimti sąžininga konkurencine veikla, spręsti kokybės problemas, be to, padeda susikurti ir išsaugoti gerą įmonės įvaizdį bei ugdyti įmonės kultūrą – pirmąjį žingsnį link sėkmės ir progresavimo.
Pagrindiniu sprendimu, kaip pagrįsti įmonės veiklą etiškais principais, yra laikomas įmonės etikos kodeksas, kuriame reglamentuojami įmonės darbuotojų santykiai su vadovybe, vartotojais, kreditoriais, tiekėjais, vyriausybe, visuomene bei konkurentais, apibrėžiamos elgesio taisyklės ir skatinimas jų laikytis.
Šiame darbe pateikiamas įsivaizduojamos įmonės "Trustworthy" etikos kodeksas.
Įmonė "Trustworthy" turi salonų tinklą, teikiantį rinkai mobiliuosius telefonus ir jų priedus bei turinti savo telefonų tinklą.
Įmonės "Trustworthy" etikos kodekso įvadiniame žodyje pateikiamos įmonės vizija ir misija, vertybės, etikos kodekso svarba ir adresatas. Apibrėžiami vadovybės ir darbuotojų santykiai, darbuotojų etikos ir organizacijos įsipareigojimai dirbantiesiems, išsakomas darbuotojų dalyvavimas bei galimybės pasireikšti tobulinant įmonę, atsakomybės ir įsipareigojimų paskirstymas, santykiai su kolegomis bei išorine aplinka, t.y. su vartotojais, kreditoriais, tiekėjais, valdžia, bendruomene, kaimynais, konkurentais, pateikiama interesų konfliktų sąvoka, atvejai bei jų sprendimo būdai, elgesio, normos bei jų kontrolės būdai, informacijos konfidencialumas, įmonės požiūris į dovanas ir kyšius jos nariams bei į naudojimąsi užimamomis pareigomis. Darbo pabaigoje pateikiamos išvados ir apibendrinimai apie sukurtą įmonės etikos kodeksą.
Darbą sudaro 19 puslapių. Jį atliekant buvo panaudota 12 literatūros ir informacijos internete šaltinių bei medžiaga iš "Verslo etika ir bendravimo organizavimas" paskaitų ir pratybų. Naudotų šaltinių darbo atlikimui sąrašas pateikiamas darbo pabaigoje. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-03-03
DalykasEtikos kursinis darbas
KategorijaEtika
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai12
KalbaAnglų kalba
Dydis36.22 KB
AutoriusEgle
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones etikos kodeksas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą